Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zagraniczne zakupy perfum do rozbiórek: ania105, Niemcy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-24, 13:08   #2
ania105
Zadomowienie
 
Avatar ania105
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 782
Dot.: Zakupy zagraniczne – terminy, zasady.

Podstawowe zasady:
Najwyżej dwa razy w miesiącu mam możliwość zakupu upragnionej i niedostępnej butelki perfum.
Prośby o zakup proszę umieszczać tylko w wątku, nie poprzez PW.

Zakupy:
- Nie zawsze odpowiem natychmiast. Jeśli nie jestem pewna czy w sklepie posiadają konkretne perfumy, muszę to najpierw sprawdzić, dopiero potem odpiszę.
- Pieniądze muszą być wysłane za pośrednictwem Pay Pal - chyba ze ktoś ma możliwość wysłania na konto zagraniczne.
- Zawsze najpierw otrzymuje przelew, dopiero wtedy robię zakupy - nie na odwrót .

Pakowanie i wysyłka:
- Folia dość sporo kosztuje, ok. 3 euro i starczy na parę razy, wiec jakoś to podzielę, ale koszty wysyłki flakonu to ok. 7 euro wraz z kopertą; ew. więcej, jeśli ktoś zamiast koperty wybierze pudełko/paczkę.
- Wysyłka zawsze prio polecona z numerem nadania i możliwością śledzenia przesyłki.
- Paragon zawsze włożę do pudelka i ewentualnie na miarę możliwości mojego aparatu, wykonam zdjęcie i wkleję do wątku.

Reklamacje:
Kwestia potłuczonego flakonu. Zawsze odpowiednio zabezpieczam wszelakie pakunki - na grubo i staram się nie oszczędzać na materiale, za który płacicie - jednak wiem, że czasami paczki na pocztach są rzucane. Za stłuczony flakon nie odpowiadam, ponieważ ode mnie wychodzi cały i zdrowy - wiec jest ryzyko... Ale zawsze jest, nawet przy zakupie i wysyłce prosto z perfumerii, która czasem bierze odpowiedzialność, a czasem nie.


Ponieważ jest tu tyle marek perfum, postaram się uzupełniać listę dostępnych marek.
W zasięgu ręki: Boutique Chopard i Hermes na Luisenstrße, Philly & Philly, Jo Malone, Mona di Orio,April Aromatics
Zakupy dokonywane będą tez z perfumerii Liebie

Edytowane przez ania105
Czas edycji: 2013-01-09 o 16:12 Powód: kilka dopisków
ania105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując