Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-25, 10:59   #320
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość




Ja ostatnio poszalałam kosmetycznie. A to jeszcze nie koniec, bo czekam na promocję w Lost Alchemy Chcę kupić 4 kosmetyki. I ponadto za jakieś 2 miesiące chcę znów złożyć zamówienie na Living Nature. Strasznie podpasowała mi ta marka


Ten nasz odwyk [emoji1787] ja tez szalałam w święta [emoji1787]

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Będę mieć w majówkę okazję zajrzenia do Hebe, to pewnie się skuszę, może będzie na coś promocja.Jeśli trafię na jakąś promocję, to kupię też emulsję, bo wprawdzie mam jeszcze butlę chlebowego, ale mam ochotę na chwilową odmianę.
Dobrze wiedzieć o tym Senelle, dość drogie są te kosmetyki. Nie do końca mnie przekonują, a krem pod oczy jesienny był dla mnie za ciężki nawet w zimie.Ja nawet nie pamiętam już, co było najdroższe, ale na pewno nie kupiłam tego w regularnej cenie, tylko na mega wyprzedaży, Phenome, Living Nature, Whamisa, jeszcze by się jakieś firmy na pewno znalazły. Miałam też sporo próbek i szczerze mówiąc te luksusowe kosmetyki lub ich "luksusowe" ceny mnie nie zachwycają działaniem kompletnie, no może było kilka rzeczy takich, że Wow! np. serum Niod, ale zdecydowana większość niczego by nie wniosła do mojej pielęgnacji większego, niż kosmetyki do 50 zł.


Kup ten płyn i bede czekała na Twoja opinie

Ja mam tez mgiełkę od nich ale jeszcze nie używałam. Oraz żel do mycia twarzy. Tez stoi zamknięty.

Jestem ciekawa czy tak samo pachną


Jesli chodzi o próbki luksusowych Marek to tez miałam i przyznam, ze nie powaliły mnie na kolana.

O i często kupuje na promocji bo nie kupiłabym czegos za normalna cenę.
Teraz mam serie trilogy - jak patrzę to wcale tanie nie sa
Aten peeling z aromatherapy tez drogi ale nie wiem czy bym sie skusiła na normalna cenę.



Powaznie wole w tk upolować cos

Moze jak zejdę z zapasów to cos tam kupie online
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora