Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-25, 12:20   #322
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Jest paczuszka z Living Nature. Gratis dostałam maseczkę

ładne Też bym kiedyś chciała wypróbować coś z tej marki.

Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość

O wlasnie, ile wydalyscie najwiecej na jeden kosmetyk i czy bylo warto?

Nie pamiętam żebym wydała na coś z pielęgnacji więcej niż 150 zł. Jeśli cena jest wyższa to albo czekam na promo albo daję sobie spokój. No ale sporo dość drogich kosmetyków miałam dzięki tk maxx
Za to pamiętam najdroższy krem do rąk jaki kupiłam:
https://ruah.store/producent/i-want-...-cytryna-kopia
Tyle że kupiłam go w Berlinie i na pewno był trochę tańszy niż w tym sklepie.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Będę mieć w majówkę okazję zajrzenia do Hebe, to pewnie się skuszę, może będzie na coś promocja.Jeśli trafię na jakąś promocję, to kupię też emulsję, bo wprawdzie mam jeszcze butlę chlebowego, ale mam ochotę na chwilową odmianę.
Dobrze wiedzieć o tym Senelle, dość drogie są te kosmetyki. Nie do końca mnie przekonują, a krem pod oczy jesienny był dla mnie za ciężki nawet w zimie.


Jeśli krem senelle był dla Ciebie za ciężki to powinien być dobry dla mnie
Na pewno emulsja clochee bije dla mnie na głowę żel Senelle. Mają podobne konsystencje i są delikatne. Ale ten zapach Senelle... nie wiem skąd taki pomysł. Żeby chociaż jakoś mniej pachniał. No i Senelle jest droższy o 10 zł.
Całkiem tej marki nie skreślam, bo mają jeszcze inne produkty, które mnie ciekawią np. właśnie kremy pod oczy czy olejek hydrofilny. Tylko jeśli ich zapachy są równie niefortunne, to chyba nie dla mnie.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora