Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - meski problem, tradzik :c
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-14, 14:31   #10
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 503
Dot.: meski problem, tradzik :c

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
rozumiem, że Dermatolodzy proponowali Ci terapie doustną, ale pomagała tylko na chwile?
a jakie leczenie miejscowe/zewnętrzne stosowałeś?
jakies kwasy w codziennej pielęgnacji? inne terapie złuszczające u kosmetyczki?
Dokładnie, zakończenie terapii doustnej trzeba podtrzymywać zewnętrznie. I to nie parę dni ale miesiącami, latami...
Cytat:
Napisane przez zilia Pokaż wiadomość
To super, że widzisz efekty. Na każdego co innego działa, natomiast osobiście bardzo nie lubię tej firmy La Roche-Posay, ich produkty mają mnóstwo silikonów, SLSów i tym podobnych.
A czy to coś złego?
Zresztą nie widzę absolutnie żadnego podobieństwa między silikonem a SLS, więc ciężko mi dopisać do tego inne podobne substancje
Zresztą, wskaż mi choć jeden produkt LRP zawierający SLS. Nigdy nie widziałam i nie potrafię znaleźć. Sama mam skórę nadwrażliwą, suchą i nie obawiam się składów nawet z SLS - jedno z moich ulubionych myjadeł ma je gdzieś na 10 czy nawet 15 miejscu w składzie. To co innego niż na pierwszym miejscu, formuła ma duże znaczenie.
Cytat:
Napisane przez zilia Pokaż wiadomość
Nigdy nie używałam, więc może się mylę co do tych produktów. Ten krem, który podałeś ma w sobie silikon już na pierwszym miejscu, a za nim są w składzie jeszcze dwa.
Przecież to nic złego. Dzięki temu, że to nie jest olej, ten produkt nadaje się do skóry trądzikowej, tłustej. Do tego jest przeznaczony
Cytat:
Napisane przez zilia Pokaż wiadomość
Poza tym produkt nie ma żadnych roślinnych składników, sama chemia, zero ekstraktów, olejków czy czegokolwiek, czego szukam zawsze w kremach. Ja bym się nie zdecydowała.
Przecież to też nic złego, a wręcz przeciwnie - dzięki temu skład jest bezpieczniejszy
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując