Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-15, 16:33   #73
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

[QUOTE=Vea;20007414][QUOTE=dark01;20002999].........
Socolor to typowa farba...nie używam osobiście bo do rozjaśniania włosów bez rozjasniacza wolę farby z Ducastel,a .ale możesz zrobić tak jak mówisz,użyć Socolor tylko raczej w tonacji chłodenej tj.10A ,bo i tak nie wyjdzie super zimny odcien na rozjaśnionych włosach,a potem na to Sync,jesli wolisz chłodniejsze,wpadające w lekką platyne to 10A, a jak wolisz pozbyc się tylko zółtawego tonu po rozjaśnianiu to 10V, Mi osobiście najbardziej podoba sie efekt po zmieszaniu 10A z 10V.

Darko1 jesteś niezastąpiona w udzielaniu odpowiedzi na nurtujące nas pytanka i za to Ci bardzo dziękujemy. Słuchaj, ale w tej palecie socolor nie ma odcienia 10A jak mi proponujesz /przynajmniej na tych, które są zamieszczone na all/, więc nie wiem, jaką farbką mam się farbnąć, żeby mieć bazę jasnego blondziku .
A w jakich proporcjach mam wymieszać te kolorki 10A z 10V z sync: pół na pół? i ile wtedy wody?



---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

[QUOTE=dark01;20002999].........
Socolor to typowa farba...nie używam osobiście bo do rozjaśniania włosów bez rozjasniacza wolę farby z Ducastel,a .ale możesz zrobić tak jak mówisz,użyć Socolor tylko raczej w tonacji chłodenej tj.10A ,bo i tak nie wyjdzie super zimny odcien na rozjaśnionych włosach,a potem na to Sync,jesli wolisz chłodniejsze,wpadające w lekką platyne to 10A, a jak wolisz pozbyc się tylko zółtawego tonu po rozjaśnianiu to 10V, Mi osobiście najbardziej podoba sie efekt po zmieszaniu 10A z 10V.

Darko1 jesteś niezastąpiona w udzielaniu odpowiedzi na nurtujące nas pytanka i za to Ci bardzo dziękujemy. Słuchaj, ale w tej palecie socolor nie ma odcienia 10A jak mi proponujesz /przynajmniej na tych, które są zamieszczone na all/, więc nie wiem, jaką farbką mam się farbnąć, żeby mieć bazę jasnego blondziku . Może farouk????? nie wiem, czy fajnie wychodzą blondy....
A w jakich proporcjach mam wymieszać te kolorki 10A z 10V z sync: pół na pół? i ile wtedy wody? Normalnie jestem zielona w tej kwestii /jeśli chodzi o matrixa oczywiście/.

A czy po tej farbie socolor nie wychodzą rude włosy bądź refleksy w tym odcieniu?????? bo tego za nic w świecie bym nie chciała...
.....
pomagam jak umiem generalnie
tak jak wspominałam,nie pracujemy na Socolor bo za nimi nie przepadamy a czemu upierasz się,żeby nie położyć rozjaśniacza? jak chcesz naprawdę jasny<nie zółty,nie rudy blond to są fajne nieniszczące rozjaśniacze,pracujące już na wodzie 6stce lub 9tce> my blondujemy Ducastel'em z serii LIFT.do tego czasem dodajemy od razu odcienia Artic też z Ducastela.
Sync ja bym wymieszała 3V:1A,ale jesli nie chcesz kupowac 2 tubek to może zaryzykuj tylko V10? Proporcje synca są 1:1 ,jedna czesć farby na jedną część wody, ilość zależy od długości włosów.Sync dajemy w wiekszej ilości niż normalną farbę,żeby było go duuuuzo na włosach i nie przeczesujemy go w żadnym wypadku grzebieniem.Tylko pamiętaj o porządnym doszorowaniu włosów z resztek poprzedniej farby,i absolutnie przed synkiem nie kładz na włosy żadnych odżywek.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując