Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Twój ortodonta-opinie Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-30, 12:07   #85
sonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 349
Dot.: Twój ortodonta-opinie Kraków

[QUOTE=Anulia;15501049]
Cytat:
Napisane przez sonek Pokaż wiadomość
Okazuje się, że mam połowę zębów do leczenia! Jak o tym uslyszalam to sie normalnie załamałam. Dbam o zęby i to bardzo. A tu taka opinia. Co gorsza, dentystka rozwierca mi kolejnego zeba, na którym jest ciemna kropeczka( taka jakby szpilką zrobić) i twierdzi, ze kanałowe leczenie. Narazie nie chce podwać jej nazwiska, zeby nie zrobić jej niepotrzebnie antyreklamy - bo moze sie nie znam. Ale na ta chwilę zaczynam w nia watpic, boje się , że zniszczy mi wszystkie zęby, a co gorsza już drugi raz będę przekładać termin założenia aparatu. Chodze teraz z 2 dziurami po zębach i rozwierconymi 3 zębami, które rzekomo mają byc przygotowywane do kanałowego leczenia. Coś mi tu nie pasuje bo bardzo dbam o swoje zęby.


Hej Sonek! Słuchaj, jeśli się zdecydujesz na zmianę dentystki to daj znać, bo z czystym sumieniem polecę Ci tą u której ja plombowałam ząbki. Fajna, młoda kobieta, bardzo kompetentna.Pozdrawiam!



Hej mam dobre wiadomości. Znów byłam u tej dentystki, zrobiła mi zdjęcia punktowe zagrozonych ząbków i okazuje się, ze tylko jeden jest do kanałowego leczenia, juz jest nawet wynerwiony. Dwa pozostałe da się uratować. Teraz mają założone jakieś lekarstwo z dużą ilością fluoru i za 3 tyg będą plombowane. Leczenie ruszyło do przodu , bo z resztą ząbków, pójdzie szybko. Dentystki nie chcę zmieniać, bo wydaje się być kompetentną osobą. Jest bardzo miła i pomocna. Do tego plombuje ząbki tak, że nawet śladu nie ma po plombach - wyglądają jak nowe. Nie chce na razie jej zmieniać, bo ufam lekarzowi, na którego się zdecyduję. Staram się nie konsultować z kilkoma, bo tak naprawdę każdy ma swoje metody leczenia. Gdybym sie tego wszystkiego nasłuchała, to zwariowałabym i u nikogo sie juz nie leczyła. Martwi mnie tylko jedno- do ślubu chce mieć zdjęty aparat, a założenie go odwleka się niebezpiecznie w czasie. Dzisiaj musiałam przenieś termin założenia aparatu na koniec stycznia 2010Juz teraz wiem, że nie zdąze zdjąć go do ślubu, a wyrwałam już dwa zęby i aparat założyć i tak muszę:/ A czy można w czasie leczenia zdjąć aparat na przykład na tydzień ( na ślub) i założyć ponownie?

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

[QUOTE=Anulia;15501049]
Cytat:
Napisane przez sonek Pokaż wiadomość
Okazuje się, że mam połowę zębów do leczenia! Jak o tym uslyszalam to sie normalnie załamałam. Dbam o zęby i to bardzo. A tu taka opinia. Co gorsza, dentystka rozwierca mi kolejnego zeba, na którym jest ciemna kropeczka( taka jakby szpilką zrobić) i twierdzi, ze kanałowe leczenie. Narazie nie chce podwać jej nazwiska, zeby nie zrobić jej niepotrzebnie antyreklamy - bo moze sie nie znam. Ale na ta chwilę zaczynam w nia watpic, boje się , że zniszczy mi wszystkie zęby, a co gorsza już drugi raz będę przekładać termin założenia aparatu. Chodze teraz z 2 dziurami po zębach i rozwierconymi 3 zębami, które rzekomo mają byc przygotowywane do kanałowego leczenia. Coś mi tu nie pasuje bo bardzo dbam o swoje zęby.


Hej Sonek! Słuchaj, jeśli się zdecydujesz na zmianę dentystki to daj znać, bo z czystym sumieniem polecę Ci tą u której ja plombowałam ząbki. Fajna, młoda kobieta, bardzo kompetentna.Pozdrawiam!



Anulia namiary na dobrego dentyste zawsze mile widziane

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez natewa Pokaż wiadomość
Wiesz, ja bym nie szła juz do TEJ dentystki, tylko do innej na konsultację. Pomijając fakt, że zostawisz u niej fortune za leczenie tylu zębów, to w dodatku zostaniesz z 3 martwymi zębami na całe życie, a byc może wcale nie jest to konieczne...
Z drugiej strony bywa i tak, że można dbać bardzo o zęby, ale mieć je po prostu słabe...
natewa duzo nad tym myślałam, ale chyba masz rację. Moje zęby nie są chyba szczególnie silne. Mój tata też ma takie problemy.Minimalna czarna kropeczka, a po rozwierceniu okazuję się, że jest bardzo źle. A poniważ te ząbki kompletnie nie bolą, to nie ma się pojęcia, że w środku dzieje sie z nimi coś nie tak :/ Poza tym moje zeby tak ciasno przylegaja do siebie, ze nie jestem w stanie wyczyscic ich na stycznych, dlatego psuja sie odrazu dwa i przed rozwierceniem nawet tego nie widac:/ no ale teraz , kiedy wyrwalam juz dwa i jak zaloze juz aparat to w koncu bede miec piekeny usmiech i zdrowsze zabki, bo zrobi sie miedzy nimi nieco przestrzeni
__________________
Dopiero mówiliśmy, że pobieramy się za dwa lata, a dziś ...
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011062500400430.png


Edytowane przez sonek
Czas edycji: 2009-11-30 o 11:58
sonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując