Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prawidłowy plan pielęgnacji cery - pytania, porady, konsultacje
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-19, 11:26   #11
a7ddcac04ae73535ba11ab11f44c0a8674c66114_64a4a4728e626
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 14
Dot.: Prawidłowy plan pielęgnacji cery - pytania, porady, konsultacje

Witam, posiadam cerę mieszaną, nie mam jednak żadnych problemów z trądzikiem czy przebarwieniami. Moja pielęgnacja na tę chwilę wygląda tak:
- codziennie rano oczyszczam twarz woda micelarną Garnier do cery mieszanej, nakładam krem Avon 2-fazowy na okolice oczu oraz krem na dzien Oceanum firmy Faberlic. Dodatkowo stosuję ochrone przed słoncem La Roche-Posay Anthelium SPF50.
- codziennie wieczorem zmywam makijaż, jeśli takowy nałożyłam. Oczyszczam twarz pianką z enzymami Faberlic Expert. Nakładam wcześniej wspomniany krem na okolice oczu Avon oraz krem-maskę na noc Oceanum firmy Faberlic
- peeling twarzy zamieniłam kilka miesięcy temu na silikonową szczotęczkę elektryczną do twarzy, której uzywam 2 razy w tyg. Po pierwszym takim oczyszczaniu nakładam na twarz 3-stopniowy program Faberlic do karboksyterapii (stosuję go od niedawna, byłam ciekawa efektu, jednak nie planuje kupowac tego zestawu ponownie), po czym wklepuję serum Avon z wit C i dalej jak przy wieczornej pielegnacji.
Drugi peeling w ciagu tyg - po nim nakladam maseczkę z glinki rozowej francuskiej, nastepnie wspomniane serum z wit C od Avon i reszta pielęgnacji - peelingi zawsze robie wieczorem.

Ciesze sie, ze trafilam na ten watek, poniewaz zblizam sie do 30stki (stad ochrona przed promieniowaniem; mam zamiar stosowac ja przez caly rok) i powaznie zastanawialam sie nad zmianami w pielegnacji i m.in. zakupem dermo rollera. Jestem także zainteresowana 3-stopniowa pielegnacją Faberlic Expert z kwasami AHA, ale nie mam pojecia, jak pogodzic te wszystkie zabiegi i szczerze mowiac nawet nie jestem pewna, czy ich wszystkich potrzebuje. Zalezy mi na pracy nad moja cera, abym za kilka lat nie pomarszczyla sie, niczym sliwka:P:P
Mój główny problem - pale papierosy od prawie 10 lat; w tym momencie nie zauwazam jeszcze strasznych zmian na twarzy, moze lekkie zmarszczki pod oczami. Ciezko jest jednak sie oceniac, gdy codziennie patrzymy na swoje twarze, a dodatkowo wyobraznia miesza nam w glowach, dlatego bede bardzo wdzieczna za wszelkie wskazowki i porady Pozdrawiam Serdecznie
a7ddcac04ae73535ba11ab11f44c0a8674c66114_64a4a4728e626 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując