Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwcówki 2019 cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-18, 12:03   #4340
patulinaa
Rozeznanie
 
Avatar patulinaa
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 831
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Dziewczyny co z Natalka od bliźniaków?? Wie ktoś coś?
Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
To super! Ja po wyjściu za szpitala miałam -7kg. Po tygodniu swoją wagę, ale obwody..... to schodziły bardzo długo.



Wszystkiego najlepszego!



Jestem jestem zaraz napisze



Ślicznie!

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

U mnie wszystko ok.

Zero skurczy. Wszystko zamknięte. Blizna trochę cienka, ale.ok
Do kosztu wizyty doszedł koszt ktg. Mam chodzić co tydz
Tragedia.

Młody i wody ok. Waży 2596g.

Pojawiła się opcja cc 01.06 Nie wiem czy nie za wcześnie
Koleżanka zna lekarza z tego nowego szpitala. Dzwoniła do niego.
Umówiłam się do niego na wizytę żeby skonsultować tą datę. Bo on już mi kazał być 01 na czczo w szpitalu. Trochę mnie to przeraza tak z marszu.
Jest też problem z Pestka. Mama ma urlop dopiero od 03.06, a to cały weekend byłabym w szpitalu. żłobek w pn. Tz chciałby być w szpitalu jak się będzie syn rodził. Także nie wiem jak to rozwiązać. Moja SIS nigdy z nią nie została sama nawet na 1h. Nie lubi dzieci. Nie potrafiłaby się nią zająć. Także trochę impas.
Może faktycznie opcja z pomocą cioci nie jest zła. Jakoś trzeba to zorganizować, niestety z drugim dzieckiem ciężej. U nas też narazie nie wiadomo co i jak będzie...
Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny [emoji6] czekam właśnie na wizytę, jestem po ktg, skurcze są jakieś, młoda strasznie ruchliwa [emoji85] ciśnienie dziś ładne 120/70 [emoji41] tylko moja waga... W 2tygodnie od ostatniej wizyty +4kg... Czyli w sumie już +14kg od początku [emoji58]Zalamka [emoji58]

Właśnie się dowiedziałam że mój gin pracuje też w szpitalu w Rybniku i teraz się zastanawiam czy się ostatecznie nie zdecydować na ten szpital [emoji848]

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
To czekamy na wiadomości z wizyty
Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Kamila dobrze, że wszystko ok.


U nas już 38,5 st :/ Zasnęła. Oczy łzawią. Katar. Tragedia... Ja już też mam katar
Zdrówka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patulinaa jest offline Zgłoś do moderatora