Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2019 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-02, 15:45   #2543
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
A w zyciu. Biore stara bluzke do porodu. Po wszystkim ja wyrzuce. Nawet w teczce z notatkami ciazowymi u mnie jest napisane zeby wziac najlepiej stary t-shirt. Tam nikt nie patrzy na to, co kobieta ma na sobie.


U mnie ogolnie taksowkarze nie sa zadowoleni. Jak jechalam do porodu, to jeden nic nie mowil a jak jechalam drugi raz, to kierowca powiedzial, ze nie sa chetni wozic kobiet do porodu, bo 2 tyg wczesniej w innej korpo, kobieta urodzila w taksowce. Wiadomo, ze koszta ogromne, ubezpieczalnia pokryje, ale zanim wymienia fotele itd, to tez chwile trwa a taksowkarz zostaje bez narzedzia pracy.

Ja sciagne meza z pracy jak cos. U mnie w rodzinie nie bylo szybkich porodow a moj pierwszy tez trwal wieki, wiec nie nastawiam sie na to, ze urodze w pol godziny. To by bylo zbyt piekne Takze spokojnie poczekam az maz sie urwie z pracy a gdyby cos sie dzialo typu krwawienie albo cos, to tak czy inaczej dzwoni sie na pogotowie.
U mnie za to sa porody 2 godzinne, dlatego sciaganie meza z pracy odpada ha ha ha. Pogotowia siagac nie widze sensu. Przeciez porod to nie choroba. Z reszta u nas sredni czas dojazdu karetki 40 min wiec mija sie z celem
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując