Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2019 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-20, 11:01   #2921
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Ona rozumie, ale ciagnie ja do tego, zeby cos zmalowac. Wczesniej miala swira na punkcie moich kosmetykow. Chowalam a ona i tak je wygrzebywala. Poniszczyla mi mase cieni do powiek, do korektora nalala wody, kredke do brwi wziela sobie do rysowania. To byl istny armagedon. Dostawala kary i dalej robila swoje. Doskonale rozumiala, ze nie moze, miala tlumaczone codziennie a efektow brak. Nawet kary jej nie odstraszaly, bo to bylo od niej silniejsze.





Moja nie jest zazdrosna. Ona wie, ze kochamy ja tak samo jak malego, ze w kazdej chwili moze przyjsc sie przytulic itd. Niczego tez jej nie brakuje. Gdyby byla odtracona, to by mnie nie dziwilo jej zachowanie, ale tak nie jest.



Maly urodzil sie z waga 2370g. Zle uslyszalam na porodowce i myslalam na poczatku, ze ma 2700. Nie wiem ile spadl, bo go pozniej zabrali na inny oddzial do inkubatora i tam go wazyli a ja bylam tak zajechana fizycznie i psychicznie, ze nawet zapomnialam zapytac. Bede musiala pozniej poszukac w papierach. Jak wychodzilismy ze szpitala po 5 dniach, to byl nadal ponizej wagi z porodu. W poniedzialek dobil do 2400 a wczoraj 2500.





Pewnie, ze w domu bedzie latwiej. Tez w szpitalu sie naryczalam, ale musialam robic to ukradkiem, bo w tym kraju mozna miec problemy jesli ma sie pod opieka noworodka i zalapie dola a moj dol wlasnie z przemeczenia i braku snu wynikal. Chodzilam jak yeti, sale mialam zaraz obok biurka poliznych, gdzie cala dobe odbieraly telefony, gadaly miedzy soba, chodzily. Poltora godziny karmilam malego, kolejne poltora usilowalam zasnac i znow musialam go od nowa karmic. Bledne kolo.





Latwizna, szczegolnie chlopakiem Moj srednio raz na dzien zasikuje mate do przewijania i caly jest to obtarcia i przebrania. Paczka mat jednorazowych starcza max na tydzien. Jak zle ulozy sie siusiaka w pieluszce, to przesikanie gwarantowane.

Z corka polowe tej roboty mialam. Zdazaly sie wpadki, ale raz na kilka dni a nie codziennie.



Bole jak na okres moga sie zdarzac, ja miewalam takie w pierwszej i w drugiej ciazy jednak polecam to skonsultowac jesli Cie to niepokoi albo bol jest nasilony.
Moze przydziel jej obowiazki przy bracie to przestanie kombinowac? Nie mowie o karmieniu ale np ze jej zadaniem jest czesanie wloskow dwa razy dziennie itp oczywiscie pod nadzorem. Tak zeby poczula sie dorosla pomocna itp
Ja bym Tak kombinowala ale Ty znasz corke najlepiej[emoji847]

Wczoraj zaczelam cwiczenia na pilce robic mam nadzieje te bole nie z tego powodu[emoji51] nie sa nasilone jakos, troche boli a troche takie uczycie ucisku na dole brzucha[emoji851] licze ze poprostu cos tam sie rozciaga, chodz dzis juz 3 razy bylam na toalecie[emoji51]
Dzis dokladnie 35 tydzien, za wczesnie na wylazenie z norki[emoji16]

Co do podkladow..... Te dzieciowe sa drogie idz to pets at home puppy pads 100 sztuk kosztuje 12f a sa takie same jak dzieciowe[emoji51] tak wiem madka ze mnie ze takie od zwierzat planuje uzywac[emoji28]

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując