Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Luty 2021 cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-27, 08:40   #2560
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
I my musimy dołączyć do teamu podawania czegoś na brzuszek. Kupię dziś Espumisan i liczę, że to pomoże małemu brzuszkowi. Jest tak jak kiedyś pisałam - w teorii i doradzaniu innym to ja kozak jestem, a jak mam podać swojemu dziecku to mnie cykor obleciał. [emoji85][emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Kropicie kropelki bezpośrednio do buzi czy podajcie łyżeczką/strzykawką? Do butelki nie dam, bo kp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na lyzeczce podaje bo mam wrażenie ze są lepiej przyswajalne niz w butelce z mm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Dzień dobry u nas mała już tak ładnie spala po 6godz a teraz z każda nocą jej się skraca 🥴tz postanowił dzisiaj ja nieopatulac w kocyk w nocy i w efekcie mała miała ciężko zasnąć a jak zasnęła to pospala 30min i wstała i się tak rzucała i machala raczkami nawet nic nie dało jak ja wzielam do siebie mam wrażenie ze były jeszcze gorzej...aż po 5 wzielam opatulilam ciasno i zasnęła migusiem! Ale muszę cos wymyslec żeby nad ranem jej ulżyć bo wtedy najbardziej się prezy i steka i trzeba nóżki podkurczac[emoji29]przez co zazwyczaj od 6 juz pospane mamy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując