Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-29, 15:00   #934
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
W końcu witam się jako żona! [emoji7]
Wróciliśmy do siebie dopiero wczoraj wieczorem [emoji85] świadek Tż też wyjechał ode mnie z domu dopiero wczoraj rano [emoji28] Było super, cieszę się, że jesteśmy już po! Już nie sprawdzam tych danych o pandemi, nie oglądam konferencji i w końcu jest pusta głowa [emoji4] Chociaż za 3 tyg (?) już puszczają wesela i pewnie byśmy się dogadali z salą ale nie żałujemy, że nie przekładaliśmy itp.
Od początku
Ja pojechałam do siebie do domu w czwartek i do soboty było tyle roboty, cały czas coś się robiło. Tż ze świadkiem przyjechali w piątek. Byli też moi kuzyni, siostry i w piątek już sobie piwkowalismy do dmuchania balonów. Stresu ZERO. W sobotę rano obudziłam się trochę zdenerwowana ale pojechałam do fryzjerki i było już ok jak się już wymalowałam i ubrałam, fotograf wymyślił, że Tż będzie stał w ogrodzie a ja mam do niego podejść.. Wychodząc z pokoju się poryczałam [emoji85] myślałam, że się nie uspokój, masakra. Później błogosławieństwo, jakieś zdjęcia przy aucie i pojechaliśmy do kościoła. W kościele było dość sporo osób. Zanim doszliśmy do ołtarza (wchodziliśmy razem) to się znów trochę popłakałam. Przysięga wyszła dobrze, chociaż znajomi mówili, że mi drżał głos [emoji51] ale cieszę się, że się nie zacięłam albo nie rozpłakałam znowu [emoji28]
Życzenia pod kościołem. Na szczęście w sobotę tak wypogodziło! Zero deszczu, wyszło słońce. Jedynie wiało trochę ale to nic Z życzeniami zeszło chwilę a później już była ciężka logistyka. Bo robiliśmy małe przyjęcie a raczej imprezkę (większość znajomych) w takim domku w lesie.
Były oczywiście niedociągnięcia, zapomnieliśmy z domu zawieszek na wódkę, które sami robiliśmy (tata później po nie pojechał), zapomnieliśmy wziąć toper na tort. Ale w ogóle się tym nie przejmowałam jedynie się zdenerwowaliśmy trochę jak zobaczyliśmy przy stole, że nie ma chrzestnego Tż. Nie przyjechali do kościoła i nic nie dali znać. A my tam stoły układaliśmy żeby jak najwięcej osób się zmieściło itp i mogli zadzwonić, że coś im wypadło i zaprosilibyśmy na ich miejsce kogoś innego. No ale już trudno 🤷[emoji879]♀️ Za to mieliśmy miłą niespodziankę - już w trakcie imprezy przyjechał trener Tż z piłki z kolegami. My tańczymy a tam nagle oni [emoji28] mega niespodzianka szczególnie dla Tż. Była przemowa od trenera, dostaliśmy koszulki z nazwą ich klubu i naszymi imionami i mieliśmy w nich zatańczyć [emoji28]
Impreza trwała jakoś do 5 chyba. My tam zostawaliśmy na noc z 4 znajomych (w tym świadek Tż). Ja wstałam chyba już o 9, poszłam się umyć i zaczęłam sprzątać tą sale. A o 14 przyszli jeszcze inni goście i imprezka trwała dalej

Był stres z robieniem przyjęcia ale domek jest dosłownie w lesie, nie ma tam drogi asfaltowej itp, nie ma domów więc nikt tam nie jeździ. Wszystko się udało i to mega!! Cieszę się, ze juz po wszystkim i że mogliśmy się pobawić z najbliższymi znajomymi. A dla reszty rodziny zrobimy coś w domu
Nie wiem co jeszcze pisać, jak chcecie coś konkretnego wiedzieć to pytajcie [emoji28][emoji28]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brzmi fantastycznie, ogromne gratulacje 🥰
Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Ciri, ja się właśnie dowiedziałam od narzeczonego, że sala jednak teraz ma problem z namiotem, bo muchy, bo ostygnie, bo kij wie co. I że dzwoniła do nich policja, że od daty ślubów plenerowych będą robić kontrolę z sanepidem.

Nie wiem jak to się stało, ale chyba wszystkie usługi mamy wolne na 10 czerwca razem z inną salą i choć, 15 minut temu, chciałam zrezygnować z wesela, to na 90% przekładamy na czwartek 10.06. oczywiście nie podoba mi się, że to czwartek, ale pozostały już tylko środy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to Boże ciało więc i tak każdy ma wolne [emoji1] Więc jest to o wiele lepsza opcja niż zwykły czwartek. Super że udało wam się coś tam szybko ustalić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując