Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-19, 17:49   #2143
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Współczuję. Ja tak miałam pół roku na wycięcie zmiany, która okazała się nowotworem z tendencją do rakowienia, pomimo tego, że było to skierowanie na CITO...
Niestety stan naszej opieki zdrowotnej woła o pomstę do nieba. Ja się z tą moją zmianą bujam już rok, wszyscy uważają że nie przeszkadza (chyba im), a tak naprawdę nie ma 100% pewności że to coś niegroźnego.
Mam nadzieję że u Ciebie skończyło się dobrze i zdążyłaś usunąć zmianę zanim zrobiła się groźna.
Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Czym nasączacie biszkopt do tortu, jeśli nie ponczem na bazie alkoholu?
Chyba, że w ogóle nie nasączacie.
Tort będą jadły też dzieciaki, więc kawa odpada.
Najczęściej używam owoców z kompotu, np. wiśni i w razie potrzeby nasączam biszkopt właśnie tym kompotem.
Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ostatnio mam coraz większe problemy z oddychaniem przez nos. Powinnam się z tym udać do laryngologa, prawda?
Czy któraś z Was coś takiego miała? Czy kończyło się to operacją (poprawa przegrody), czy może problem może być łatwiejszy do rozwiązania w jakiś inny sposób?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój ojciec ma takie problemy, u niego powodem są polipy w zatokach. Najlepiej wybrać się do laryngologa bo powodów może być sporo, 2lacznie z przerośniętym 3 migdałem.

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując