Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XIX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-20, 18:09   #4277
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad? - część XIX.

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
No tak o niej mówimy :p Po prostu myślałam ze książkę kulinarna albo jakaś swoją wydała ze masz jej przepis :p bo tak to nie śledzę jej w necie bo nie przepadam za nią zbytnio Ale juz rozumiem ze to przepis z wywiadu i dzieki za link :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oj ja tez nie śledzę ale mieszkając tutaj chcąc nie chcąc ciagle trąbią w mediach o nich chociaz po ich wyjezdzie troche juz dali na wstrzymanie. A słysząc o przepisie musiałam go zrobic ale nie jest wart specjalnej uwagi .

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj robiłam szynkę w marynacie pomidorowo-paprykowej i w takim też sosie, do tego "chińska" surówka z białej kapusty, marchewki i cebuli, no i ziemniaczki
To mięso to taki eksperyment w sumie, bo miałam otwartą pastę paprykową i passate pomidorową. Wyszło super [emoji813]

Załącznik 7728024
Wow ale podane pieknie

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Nie bylo mnie tu wieki bo na swiecie pojawila sie moja coreczka i nie mam zbyt czasu na fajne obiadki, ale caly czas Was czytam i zapisuje inspiracje sobie na lepsze czasy

Dzis udalo mi sie zrobic cos calkiem smacznego. Na dole szpinak z czosnkiem, przyprawami i smietanka. Calosci byla jescze posypaba serem w trakcie zapiekania. Pieczemy tyle by zoltko bylo plynne Załącznik 7728025

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Roselyn gratulacje . Witamy maluszkę na wątku. Za chwile da mamie pogotować . A zapiekanka wyglada palce lizać!

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
No cóż, powiem tylko tyle: współczuję Harremu. [emoji16]Wygląda pięknie. To dużo siły i do usłyszenia jak nadejdą spokojniejsze czasy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Harry chyba nie narzeka... ale widząc ta cała rodzine królewska tutaj to ciężkie maja zycie .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora