Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XIX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-21, 07:50   #4281
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad? - część XIX.

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
O Jezu, cudowne obie


Zjadłabym taki zestaw


Ale pyszności, po prostu bajka wszystko


Zapiekanka cudo, ale wieści o córeczce jeszcze fajniejsze gratuluję

My wczoraj byliśmy na "proszonym" obiedzie u mojego taty miały być schabowe i jajko sadzone, ja dodatkowo zażądałam prawdziwych frytek, a TŻ surówki z kiszonej kapusty. Tata nasze życzenia spełnił i dodatkowo machnął jeszcze: rolady wołowe, pieczeń ze schabu, ziemniaki gotowane, kapustę zasmażaną z boczkiem i grzybami, buraczki, kiszonki itd. i to wszystko na 5 osób ale w sumie dobrze, będzie miał jedzenia obiadowego na cały tydzień. Bo powiem Wam, że jak tak go sprawdzam co jadł to potrafi powiedzieć, że nic, albo na śniadanie, obiad i kolację jeść kiełbasę
Do kawy było moje tiramisu, a ciocia przyniosła obłędny kruszon
Byłam najedzona po korek, a potem musiałam jeszcze 3h wysiedzieć w teatrze, po czym wróciłam do domu o 22.30, a TŻ czekał na mnie z kanapkami na kolację i winem moja 5 z przodu jest w stanie alarmowym
A dzisiaj kończymy bolognese.
Super macie tak blisko rodzine cała . Tata pyszności przygotował dla Was!

U mnie wczoraj były grzyby Hodowlane z bulgurem ale fotki nie zrobiłam. Danie jednogarnkowe. A na dzis jescze mysle...

W sumie znalazłam jedna fotkę w trakcie przed dodaniem bulionu bulguru I śmietany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 89B1D5C2-A8F4-4C40-822E-CA3A54CD30A1.jpg (153,4 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2020-09-21 o 07:56
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora