Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zara, NK, wyprzedaże + OT
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-07-17, 10:35   #4232
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
nawet żeby tak było jak piszesz , to nie ułatwi nam zakupów przez net
przecież nie widzimy metki , a robiąc zakupy w sklepie od razu widać , bez mierzenia , czy ciuch będzie wielki czy mały

u mnie trójkąt jest na ciuchach oversize , kwadrat na normalnych , kółko na ubraniach studio
No nie do końca widać, że ciuch jest o zaniżonej, bo akurat w Zarze wzięłam do przymierzalni sukienkę L i zdziwiłam się bardzo, jak nie dało się dopiąć guziczków w biuście.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale chyba lipa z tymi symbolami
Mam spodnie jeansy, które mają już na stronię napisane, że "artykuł o zaniżonej rozmiarówce" i rzeczywiście są pomiędzy rozmiarami, jak dla mnie (pomijam szycie zarowe) i mają kwadraty. Mam 3 pary w dwóch kolorach i są tam kwadraty czyli standard, a nie jest to standard, bo są mniejsze
No tak widziałam na stronie, że piszą co jest zawyżone/zaniżone, przynajmniej tyle. W takim razie dalej nie wiem jak ogarnąć ich rozmiarówkę chociaż to co ja widziałam to by mi się zgadzało hmm...
Dział TRF to mi się kojarzy z za małymi rozmiarami, cała Bershka i Stradi to ogólnie młodzieżowa rozmiarówka przyjazna osobom drobnym i szczupłym, ale też zdarzają się oversizy. Mierzyłam żakiet w Be i spokojnie zmieściłam się w M, a nie wyglądał jak wielki oversize, ba na stronie jest opisany jako dopasowana marynarka jedynie co nie odpowiadało mi to obniżona poduszka na ramionach. I bądź tu mądry człowieku
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora