Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-18, 14:28   #61
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
[emoji7][emoji7][emoji7]

Kończy rękaw, motyw mały książę [emoji846]

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Witam sie w nowym wątku

Powiem Wam że w pracy miałam wiecej czasu na wizaż 😳



Dzis przyszło moje zamówienie z hubiworld i gemini oczywiście wszystkiego jeszcze nie mam a niektórych rzeczy moge mieć za malo 😹
Jupiii piękne zakupy

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Eh dziewczyny, ale się wkurzyłam i złapałam doła przy tym [emoji21] od naprawdę dawna mieliśmy wybrane imię dla córeczki. I w sumie każdy o nim wiedział, że jak u nas będzie to będzie Marcelina. Kuzyn teraz będzie mieć córeczkę w lipcu. Miała być Pola lub Ala. Dzisiaj właśnie się dowiedzieliśmy, że będzie Marcelina [emoji19] i to nie od nich, ani nic. Z Instagrama, bo ogólnie imienia nie chcą zdradzić bo tajemnica. Niby błaha sprawa bo nawet nie znamy płci naszego dziecka, no ale dla nas to imię ma znaczenie i to jedyne imię, które nam pasowało. Jestem wściekła bo to wygląda tak jakby usłyszeli ostatnio na komuni, że u nas jak córeczka to będzie Marcysia to od razu zmienili [emoji19] a że najbliższa rodzina to nie możemy zdublować [emoji17]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ej no to tak srednio tymbardziej jak wiedzieli o Waszym wybranym

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ja dziś po wizycie, młoda dzis (37+2) waży więcej niż młody w dniu porodu i to po terminie [emoji1787] o 3g więcej no ale zawsze [emoji1787][emoji41] całe 3053g zdrowej i ruchliwej Dagmary [emoji41][emoji85]
Nogi ma długie podobno [emoji41]
Doktorek zapisal mnie na 1 czerwca na kolejną wizytę ale już mu zapowiedzialam że raczej się nie spotkamy bo ja mam plan 1 czerwca na porodowce wylądować [emoji1787][emoji1787]
Póki co na poród się nie zapowiada, szyjka niezmieniona od ostatniej wizyty, młoda jeszcze wysoko.
Na Ktg skurcze, nawet całkiem całkiem a ja ich nie czułam [emoji87]
Waga chyba się popsula bo wychodzi na to że mam +14kg [emoji58]

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Wow to już mega blisko!!!
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora