Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-14, 13:41   #81
milusia1991
Rozeznanie
 
Avatar milusia1991
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 639
Unhappy trądzik,blizny,rozszerzon e pory, brzydka cera :( mam już dosyc!

Mój problem polega na tym że mam bardzo brzydką cerę. Mam 18 lat, z trądzikiem walcze od jakis 5 Blizny po wypryskach, pryszcze a ostatnio jakieś podskórne gule Na dodatek jakby było mało od jakiegoś miesiąca pryszcze zaatakowały także moje plecy które dotychczas były gładziutkie Już nie wiem co robic. Używam samych dobrych kosmetyków do oczyszczania twarzy. Swego czasu przez dłuższy okres jadłam Skrzypovitę. Jakieś czas piłam nawet herbatę z pokrzywy ale nic nie pomogło Trądzik mam od kilku lat Męczę się z nim i bez "tapety" nie wychodzę nawet do sklepu za rogiem bardzo jest to uciązliwe. Wolałabym malowac sie po to żeby wyglądac ładnie a nie po to żeby wyglądac w miarę jako tako... Kilka lat temu chodziłam jeszcze po dermatologach brałam różne tabletki, maści... ale nic nie pomagało. Były to tylko pieniadze wyrzucone w błoto wiec zaprzestałam chodzenia do dermatologów. Ostatnio stwierdziłam że może udam sie do lekarza po tabletki "Anty" słyszałam że np. po Diane trądzik maleje tak też wyleczyła sie moja siostra. Czy mogę powiedziec lekarzowi że chciałabym akurat te tabletki anty? Słyszałam ze coraz rzadziej je przepisuja ze względów ubocznych Co mam zrobic z moja twarza? Z czystą cera bez wypryskó czułabym sie o wiele pewniej. Co radzicie?
milusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora