Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-14, 20:05   #87
Safir
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16
Dot.: Problem z tradzikiem nic nie skutkuje :( prosze o pomoc !! :(

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Naprawdę skuteczny?
Szukam czegoś bardzo, bardzo skutecznego i szybko działającego. Raczej nigdy nie miałam problemów z syfami, aż tu nagle tydzień temu wysypało mi całą twarz - małe, czerwone krostki ropne, na początku swędziały, teraz już nie. Od kilku dni twarz myję żelem oczyszczającym clean&clear, potem przecieram tonikiem Clearasil, rano smaruję twarz benzacne 10% (extreme). Na wieczór zamiast benzacne smaruję twarz maścią bactroban (też ekstremalne przeżycie). No i nie ma efektu- jak było tak jest. No i generalnie nie wiem co robić. Byłam u dermatologa - przepisała mi steryd (advantan)- ale też nie pomógł, poza tym wydaje mi się, że to zakażenie bakteryjne a nie alergia...

Mnie lekarze odradzali myciem takimi zelami z supermarketu, ze sa nieskuteczne. Slyszalam od jednego zeby myc tylko mydelkiem Dove, inni przepisywali mi specjalne do skory tradzikowe (chyba firmy Phisiogel) ze sa delikatne, dobrze czyszcza i nie podrazniaja.
Safir jest offline Zgłoś do moderatora