Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-04, 17:25   #109
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Na pierwszej wizycie zaraz po wynikach bety ustalił mi dawkę, potem chyba w międzyczasie powiedział, żeby sprawdzić tsh i jak będzie ok to przyjść dopiero w okolicach 18 tygodnia. Poszłam w 21. I teraz idę znów. Dobrze się czułam wyniki były ok to nie było sensu chodzić co chwilę. W 21 tygodniu powiedział, że teraz to już powinno być dobrze, bo maluchy już tak ze mnie nie ciągną jak na początku.

Z samą ciążą ok tylko ze mną nie za bardzo, dzieciaki zdrowe podobno tylko małe - ciąża bliźniacza. Z płcią to pewnie się dowiem przy porodzie dopiero, bo najpierw jeden miał być chłopak, dwa tygodnie temu lekarz powiedział, że chyba dwie dziewczyny. Także teorie są różne
Ale to nieważne jaka płeć - ważne, żeby urosły, wytrzymały w brzuchu do 36-37 tygodnia i żeby się zdrowe urodziły

Mi rozchodzi się spojenie łonowe, męczy mocny kaszel już 4 tygodnie (od zgagi, na którą nic nie działa) i mam neuropatię międzyżebrową. Także głównie leżę.
Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
U mnie na początku było podejrzenie o ten zespół podkradania bo kosmówki prawie się zlewały. Na szczęście już jest ok i oddaliły się od siebie.

Chodzę do dwóch ginekologów i jednego endo. Wszystko prywatnie. Za godzinę mam właśnie wizytę u mojej ginki prowadzącej.
No to trzymam kciuki za dzieciaczki i mamusię Wyleż się Kochana, bo jak to mówią, później możesz nie mieć czasu (choć ja tego jeszcze nie zaznałam ) A Tobie to podwójnie czasu będzie brakować Zdróweczka i dobrego samopoczucia życzę
P.S. Kiedy rozwiązanie?
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując