Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Życie z kierowcą TIRa :) część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-16, 08:56   #1026
edyta2125
Raczkowanie
 
Avatar edyta2125
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 91
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Sikoreczko projekt domu bardzo fajny taki w moim stylu. My mieliśmy plany mieszkaniowe, w końcu iśc na sowje bo jesteśmy 4 lata po ślubie i mieszkamy z moimi rodzicami tzn. z moją mamą mamy swój pokój. Mimo, że moja matulka po 50, super babeczka jak szalona 30-tka, to jednak mieszkanie razem wychodzi mi bokiem, mam dosyć zero spokoju. Jak to się mówi kąt ciasny ale własny. Jak matulka była na urlopie 3 tyg mąż specjalnie wziął wolne, nic nie planowaliśmy tylko posiedzenie razem w domu, boże było super tylko my sami razem aj cudownie! maladT mój tez jest zarejestrowany na najniższą krajową więc jakieś marne grosze z tego ubezpieczenia będą. Wczoraj rozmawiał z szefem, że może na okres próbny przyjmie kogoś za niego i już, najgorsze że ta noga go boli.

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Kochane a powiem wam szczerze, że chyba ktoś rzucił na nas klątwę jakąś w zeszłym roku ja chorowałam 3 razy w szpitalu(kamienie w nerkach ) do tego przez starą pracę i teściową nabawiłam się nerwicy leżałam tydzień na kardiologii a później pół roku zwolnienie ciągnęłam . Nie mogłam znaleść pracy przez 3 miesiące i dopiero od marca pracuję w normalnej firmie fakt umowa o dzieło ale 9-17 w biurze, normalni ludzie w miedzy czasie mąż zmienił prace własnie na tego pracodawcę co teraz po roku dostał pierwsze wolne na Boże Ciało i kuźwa to kolano skręcił na boisku przez przypadek ale znowu jak coś troszkę lepiej było to zaraz cholera znowu pod górkę. A pracodowca porządny weekendy praktycznie wszystkie wolne, placi na czas. Jakiegoś cholercia doła mam wszystko mnie przygnębia....ostatnio mielismy z m.kryzys nawet były rozmowy o rozstaniu.... aj dużo mogłabym opisywać.... Mało kto rozumie co to znaczy mieć męża kierowcę oprócz nas tutaj
edyta2125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując