Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-02, 10:28   #24
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez kotbalamot Pokaż wiadomość
Efekt "obwisłości" to zapewne skutek odchudzania. Skóra nie nadążą się obkurczać i musisz jej dać trochę czasu. Polecam Neovadiol Vichy na noc , tylko nie patrz ,że jest przeznaczony dla pań w okresie menopauzy. Ja zaczełam go używać nie mając jeszcze 35 lat i bardzo sobie go chwalę. Daje włąśnie efekt likwidacji nadmiaru skóry.
Poza tym wit C pod postacią różnych preparatów kupnych lub samorobionych oraz retinoidy. Obecnie d rugi rok stosuję retinoidy na twarz ( Zorac, Retin A, Atrederm) i znajomi pytaj a czy zrobiłam sobie lifting twarzy ( mam 39 lat).

W sklepie internetowym np. mazidla.com kup sobie wit C , wit B3 - obie w proszku , kwas liponowy, ekstrakt z centella asiatica, ekstrakt z soi, aloes, żeń -szeń, koenzym Q10 i co tam jeszcze będziesz chciała. Dodawaj do gotowych kremów oraz rób sera lub toniki. Na stronce mają też receptariusz oraz opis włąściwości poszczególnych półproduktów.

Podstawa to retinoidy + wit.C.
Mozesz wypróbować tez na twarz produkty przeznaczone do ciała , o działaniu ujędrniająco -wyszczuplającym ( Vichy, Eveline) Np Eveline z serii 3D- serum ujęrdrniające do biustu lub serum modelująco-wyszczuplające do ciała. Działają silniej niz preparaty na twarz i mają fantastyczny skład. Niestety czasem mogą podrażniać wrazliwą skórę twarzy. Ja się ratowałam nimi po gwautownym schudnięciu poporodowym i mnie pomogły. Skóra sie skurczyła.
Dzięki za wyczerpującą wypowiedź. Miło jest "posłuchać" kogoś z podobnymi problemami.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując