Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-25, 19:47   #3688
koks186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 42
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ciężkie czasy ale kwarantanna mi służy przytyłem prawie 10 kg .Trenuje na domowej siłowni biorę odżywki takie jak glutamina carbo teraz nabyłem argininę (poczytajcie w sieci oprócz przyrostów masy poprawia detoks wątroby poprzez usuwanie amoniaku) ornityne pomaga w utrzymaniu tzw. Cyklu mocznikowego, kreatyna, olej rybny DHA - prezes fundacji mebo która zajmuje się TMAU gdzieś polecał to, ponoć komuś pomogło. Nie piłem kombuchy tydzien bo mi się skończyła. Przypakowalem sporo, watroba jak mnie bolała wcześniej tak boli i teraz. Jjem co chce czasem mc 2x w tygodniu, papierosy alkohol choć po nim czuje się lepiej. Zapach jest zmniejszony niż na początku ale wybuchy tez są, ostatnio jechałem samochodem sam , nawiew na maxa , prulem autostrada 170 i masakryczny smród zgniłego mięsa, może padlina leżała nie wiem , już chrzanić jechałem sam. Dziś duuzo paliłem i czułem smród szamba, odziwo zatrzymałem się obok 2 studzienek a może to ja nie wiem. Polecam poczytać tez wszystkim o cyklu metylacji CMS , powoduje m.in zapach ciała i w wyniku tych przemian powstają aminy siarkowe. Jedna Pani dr z Kanady stosuje molibden na usuwanie siarki z organizmu . W cyklu metylacji ważny jest kwas foliowy i witamina b6 i b12. Jak robiłem markery nów. To badałem tez wit b12 mam niedobór i suplementują. Niedobory wit b12 powodują zapalenie bliny śluzowej żołądka i problemy z układem nerwowym
koks186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując