Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wasze kosmetyki, jakich kosmetyków używacie do...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-15, 09:56   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wasze kosmetyki

Cytat:
Napisane przez Avele Pokaż wiadomość
Witam ����

Ostatnio dużo czasu spędzam na przeglądaniu zestawów kosmetyków i dochodzę do wniosku, że jeden zestaw nie może sprostać wszystkim oczekiwaniom. Stąd tej pytanie do was, dziewczyn i chłopców również, jakich kosmetyków używacie do...


pielęgnacja twarzy

demakijaż = olejki i mleczka azjatyckie

mycie twarzy = pianki i żele bez siarczanów, Cocamidopropyl Betaine i o pH nie wyższym niż 6,5, głównie azjatyckie

tonizacja = hydrolaty i woda Uriage

serum/esencja = azjatyckie, obecnie Scinic First Treatment, iUNIK Tea Tree i Black Snail

kremy = nie używam

peeling = Kneipp enzymatyczny w proszku i Manyo Herb Peel



—kolorówka—

podkład/korektor = podkładu nie używam, korektor pod oczy Maybelline Eraser Instant anti-age

cienie do powiek = cień nude w kremie nakładany palcem Maybelline Color Tattoo

produkt na usta = mam kilka, najczęściej L'oreal Instaheaven

produkty do brwi = bezbarwny wosk

rozswietlacz/róż/bronzer = czasem róż The balm Down Boy

tusz do rzęs = Max Factor Masterpiece black/brown



—ciało i włosy—

szampon = dużo różnych, osobne do włosów, osobne do tłustej skóry głowy, co jakiś czas Nizoral, wzbogacam je też olejkami eterycznymi

odżywka = byle jaka przeważnie typu volume, mam mało wymagające włosy

maska/inne do włosów = pianka do stylizacji

do mycia ciała = syndety

nawilżanie ciała = krem Nivea na suche partie, bo dostałam 2 wielkie puszki i chcę zużyć, na resztę mleczko Berlin i+m

peeling ciała = nie używam

Na tej liście brakuje moich must-have: bibułki matujące do twarzy, puder matujący (samorobny), peeling do skóry głowy Squamax salicylowo-mocznikowy, krem do stóp Scholl Active Repair K, pielęgnacja okolic oczu (serum Azjatycki Cukier, krem Swanicoco Biologica, masło LaLe, olej z opuncji), krem z filtrem Canmake Mermaid, jak wiem, że będę przebywać na słońcu dłużej niż ~20 minut.

Mam coś ponad 100 kosmetyków (wliczając wszystko włącznie z lakierami do paznokci, zmywaczami, dezodorantami, kolorówką)

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-08-15 o 09:59
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując