Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-05, 19:47   #1033
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Aggs, Wojtek był 3 miesiące na Flixotide. To jest taki odpowiednik Pulmicortu do tuby dla astmatyków. Żeby się nie męczyć z inhalatorem to robisz psik tylko i dziecko ma zrobić 5-8 wdechów

Morele, pulmicort i Nebbudu to to samo. Substancja czynna ta samą tylko nazwa handlowa się różni. Tylko dawki są różne, ty pewnie dostajesz mocniejszą. A lekarze zazwyczaj dają nebbud bo tańszy.
U dzieci w naszym wieku "hau" się liczy jako słowo. Wszystkie dźwiękonaśladowcze tak się liczą
Jakie słodziaki z Borysa i Pestki! Podobni!

Wojtek był całe 4 dni w żłobku i oczywiście chory[emoji27]. Wczoraj miał lekki katar tylko a my zaplanowalismy wyjazd do Warszawy do mojego brata zobaczyć ich córeczkę. Wojtek został u teściow. Dziś rano się obudził z takim kaszlem krtaniowym że aż mi się słabo zrobiło że znowu wycieczka na pogotowie nas czeka. To dziwne bo on jest od tamtego ataku na sterydach:/ cholera nie dosyć że cały czas choruje to jeszcze tylko się coś dowala:/ teraz pewnie już każda infekcja będzie z krtanią:/ na szczęście kaszel się uspokoił (tzn kaszle nadal ale na sucho, nie szczeka) ale boje się nocki. Jak na szpilkach będę spala i to z nim w łóżku bo boje się że jak zacznie płakać to się nakręci tak jak poprzednio.
Z dobrych wiadomości mam śliczną bratanicę[emoji173]️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując