Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda "plus size" cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-15, 16:44   #4065
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
ja na weselu mojego przyjaciela miałam właśnie coś podobnego do 1dynki i uwierz mi czułam się fantastycznie!
jak gdzieś wygrmyram foty to pokaże... sukienkę... foto spróbuję dać 50stej rocznicy ślubu dziadków bo z wesela kumpla to za dużo nie widać )

tylko oczywiście na mój kurduplowaty wzrost byłą ona trochę za długa jak na za kolano i trochę za krótka jak do kostki

ps. przepraszam za plamę na kiecce - efekt uboczny dobrego jedzenia

dodam jeszcze fote z "boku" bo znalazłam na wizażu
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1248722459
i przepraszam za dziewczynkę z tyłu ) robiłam zdjęcie w busie na bazarze jak przymierzałam kieckę i się jakieś dziecko przyplątało )
Super kiecka!!! Gdzie kupiłaś?
Cytat:
Napisane przez angel109238 Pokaż wiadomość
nie nie na mój, dwie ostatnie to oczywiście w innych kolorach i z tej pierwszej bardziej góra niż taki dół. Figura gdzieś tu parę razy była ale już czegoś szukam
Uważam, że fason 1, 4 lub 5 byłby dla Ciebie odpowiedni
Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Czy taka sukienka nadaje się dla plus na wesele? (nie swoje oczywiście). Jest czarna, ale chyba teraz to już się tak na to nie patrzy jak kiedyś, co?
Jeśli mogę ją założyć, to jakie dodatki do niej pasują?
Odpadają jakiekolwiek obcasy, bo nie potrafię chodzić

Dzięki z góry za rady
Wg mnie absolutnie nie Taki wór na kartofle i jeszcze jak piszesz, że na płaskim będziesz to tym bardziej nie, bo tylko przyciągnie Cię do ziemi przez tą asymetrię. Poszukaj czegoś do kolan lub tuż za Dodatki w wyrazistym, jednym kolorze, np zieleń, czerwień, mogą być w różnych odcieniach
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2011-06-15 o 16:53
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora