Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-24, 11:18   #21
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: odżywki bialkowe

Hej hej,

ostatnio uprawiam sport bardziej intensywnie. Zalezy mi na dobrym samopoczuciu i na ladnej sylwetce, z akcentem na samopoczucie. Bardzo podpadly mi cwiczenia Pump. Zakwasy non-stop przez kilka dni. Do czego zmierzam - kupilam sobie odzywke bialkowa o smaku kakaowym, ktora jest proponowana jako supplement "after". Tak tez wlasnie stosuje - jesli czuje, ze trening mocno dal mi w kosc, serwuje sobie pysznego proteinowego shakea - po co? aby wspomoc moj organizm w regeneracji.

To tylko maly dodatek, oprocz tego dobra dieta oparta na naturalnych produktach, to podstawa.

Cytat:
Napisane przez joanstark Pokaż wiadomość
Oczywiście, lepiej dostarczyć białko organizmowi w pożywieniu, ale wybacz - w dzisiejszych czasach białko serwatkowe nie jest bardziej niebezpieczne dla zdrowia, niż kurczaki faszerowane hormonami, czy warzywa strączkowe rosnące na sztucznych nawozach. Wszystko jest szkodliwe, po prostu trzeba znać umiar.
Ja czasami sięgam po odżywkę białkową, kiedy np. nie umiem wcisnąć w siebie kolejnej porcji kurczaka. Shake proteinowy jest fizycznie łatwiej przyswajalny (po prostu wystarczy wpić 150ml mleka, raz dwa i po problemie).
Zgadzam sie w 100% - w dziesiejszych czasach wiele rzeczy jest niezdrowych/ich jakosc nie jest taka jak kiedys. Wazne, aby sie za bardzo nie zakrecic i nie komplikowac - wszystko z umiarem dla ludzi.
__________________
Moje Ilustracje - Zapraszam serdecznie <3

Kobiece Zen - Strefa dla Ciała i Duszy (grupa FB)
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując