Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-19, 11:54   #942
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

No właśnie ten wątek Igi i Karola jest najbardziej interesujący chyba, bo nietypowy jak na ŚoP; można jedynie przypuszczać, co tam zaszło. Ona też (na czas programu ją obserwuję) raz się o nim wypowiada z sympatią, a raz w rodzaju "ten człowiek". Wiem, że montaż i te sprawy, ale Iga sprawia wrażenie chimerycznej osoby dosyć i na mediach społecznościowych, i w programie.

A Chorzewska to niech się nie ośmiesza , choć całkiem lubię jej słuchać, ale niech oni nie udają, błagam, że oni cokolwiek tutaj dobrali. Parę razy się postarali (Adrian i Anita, Marcin i Agnieszka - choć im nie wyszło, ale ogólnie to widać było, że nie przez przypadek ich dobrali, Agnieszka i Wojtek), ale ogólnie to wszystkie inne pary to takie dobrane bez ładu i składu. Wisienką na torcie jest ta edycja, gdzie żadna para z głową nie jest dobrana, zero po prostu pomyślunku; to, że Kamil tak adoruje Izę - nie mogli tego przewidzieć. Nie chcę też ich tutaj krytykować, bo może jestem już zbyt sceptyczna, ale widzę też, że montaż ma za zadanie wykreować ich jako idealną parę.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując