Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-23, 21:37   #960
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Komentarze Mosaka były dziś trochę chamskie. I chociaż mnie też nie podobało się zachowanie Igi, to nie wypowiadałabym się w ten sposób, będąc ekspertem.
Karol spoko facet i dziś było mi go żal. Iga o byle co się obraża, chciałaby żeby było tak, jak ona chce, zamiast starać się poznać męża. Ona szalona, postrzelona, on spokojny i poukładany. To nie ma szans się udać.
Iza i Kamil - jak miło było na to patrzeć! Jakby wszyscy byli rodziną już od dawna.
Choć wydawało mi się dziwne, że pierwszy raz była u teściów, a już gotowała, sprzątała. Fajnie, widać że teściowej było to na rękę, ale ja czułabym się niezręcznie jakby ktoś w moim domu się tak zachowywał, jak również nie wyobrażam sobie żebym ja się tak miała zachować jako czyjś gość.
Laurę i Maćka to szkoda komentować, bo właściwie nie było nic nowego, poza tą czystością przedmałżeńską. Bratowa jej radziła, żeby z nim została i go pod siebie ustawiła. No nie nie. Ja na miejscu Laury bym uciekała jak najszybciej. Maciek powinien poszukać żony w organizacjach kościelnych. Szanuję jego poglądy, ale chyba szukanie szczęścia w takim programie nie było najlepszym wyjściem.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując