Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przygotowania do wiosny w ogrodzie i na balkonie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-22, 21:42   #288
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Przygotowania do wiosny w ogrodzie i na balkonie

Hej Ja dzisiaj cały dzień spędziłam na działce... mam wrażenie że im więcej robie tym jeszcze więcej jest do zrobienia... no, ale zawsze coś do przodu.
Dostałam dziś 3 małe drzewka 2 śliwki i jedną wiśnie i mogę sobie jeszcze wykopać od sąsiadki jedną znacznie większą Także dzisiaj sadziłam mój "sadek"... szkoda że te działki "ROD" takie mikrusie, bo ja to bym ogromy sad sobie zrobila, bo marzą mi się jeszcze morele, które uwielbia moja córka
Zasadziłam jeszcze dwie jeżynki dla towarzystwa dla malinek i przeorałam pół szklarni... niestety dopiero zaczybam porządkować, bo z córeczką tak mi wszytko wolno idzie, że tak naprawdę mogę popracować chwile jak ma drzekę w dzień..

Ahhh i dziś się trochę zdenerwowałam i zasmuciłam równocześnie... ktoś w święta ukradł moje kwiatki, przepięknie kwitnące żonkile i kilka tulipanów chciałam żeby na działce było pięknie i kolorowo, ale chyba będę na bieżąco wynosiła kwiaty do domu, do wazonu, bo tak to się nawet nimi nie nacieszę...
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując