Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Edukacja seksualna w wieku 0-4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-04, 21:01   #159
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Edukacja seksualna w wieku 0-4

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
No to pozostaje tylko współczuć takim osobom, które się bezwolnie poddają zasadom narzuconym z góry

No, a ilu księży jest pedofilami?

Nie wszyscy psycholodzy są pedofilami...

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------



Nie brakuje, bo takim wzorcem może być babcia/dziadek, ciocia/wujek, przyjaciółka/przyjaciel rodziców.

Ja patrzę na sprawę z perspektywy osoby, która zna kilka par homoseksualnych wychowujących dzieci. W przedziale wiekowym 2-16. Dzieci są zupełnie normalne, jedyne co je dotyka, to ataki na ich rodzinę.
Kolejną sprawą jest, że bardzo mało homoseksualnych par, szczególnie męskich, chce mieć dzieci! Także problem jest trochę rozdmuchany, w stosunku do rzeczywistości.
Nie będę tu roztrząsać na czym polega wiara bo to nie ten wątek, mam prawo decydować o sobie i swoich przekonaniach czy to się komuś podoba czy nie. Twoje współczucie jest mi po nic. Jak już przeczytałaś Ciebie też to dotyczy

Co do wzorca to mówimy o osobach mieszkających razem a nie o kimś kto wpada z odwiedzinami z doskoku... ile ludzi teraz mieszka z rodzicami czy przyjaciółmi??? A jak ktoś przychodzi z odwiedzinami to posiedzi wypije kawę i sobie idzie, jakich wzorców chcesz uczyć przez jedną godzinę w tygodniu??? Chyba tylko zasad przyjmowania gości.

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;4063643 9]A mnie dziwi, ze redakcja nie reaguje na rasizm. Nie ma takich osob jak murzyni. Jest to okreslenie rasistowskie.[/QUOTE]

Że jak??? widzę że już Ci wytłumaczono błąd, pierwsze słyszę o tym by murzyn był rasistowskim określeniem a czarnuch nie napisałam widzę że innych argumentów już brak.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Chciałabym



Nie, nie jest, chociaż zaczyna faktycznie znikać z języka polskiego raczej przez negatywne skojarzenia niż przez faktyczne znaczenie.
Słowo Murzyn ma w języku polskim swoje miejsce i żal mi będzie jesli zniknie, bo ma ciekawe i nierasistowskie czy pogardliwe pochodzenie. To nie jest to samo co w innych językach Niger czy Negro.
Tutaj do poczytania.

Maly cytat:
"Pamietajmy, że historycznie Murzyn to nie angielskie Negro, lecz starodawne określenie wszystkich ludzi czarno- i ciemnoskórych, jak dawny angielski i niemiecki Moor. Języki germańskie wprowadziły rdzeń niger dopiero w epoce masowego handlu niewolnikami z Afryki, dlatego angielskie Negro kojarzy sie dziś z Chatą wuja Toma, ale polski Murzyn także ze szlachetnym Otellem (choć nie wiadomo, czy nie był on w dzisiejszym znaczeniu Arabem)".



Jeśli już jesteśmy przy poprawności politycznej.
To przypomniał mi się jeszcze jeden argument, wcale nie błahy, na nie, jesli chodzi o adopcję dzieci przez pary homoseksualne.
Przypadek Andy Cannona.
W tym przypadku dziecko padlo ofiara poprawnosci politycznej sluzb socjalnych.
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując