Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majówki 2023
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-04, 10:41   #88
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez kenaya Pokaż wiadomość
Adity a który to teoretycznie tydzień teraz? Trzymam kciuki, żeby okazało się, że to tylko błąd pomiarowy i wszystko się dobrze rozwija.

Patrycjaa93 witamy[emoji6] oby objawy szybko złagodniały i dały żyć[emoji4]

Byłam dziś na badaniach krwi, zapłaciłam za wszystkie 250zł. Wyniki mają być wieczorem. Mam nadzieję, że glukoza wyjdzie okay, bo w poprzedniej ciąży miałam cukrzyce ciążową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To te badania z kiłą, HIV itp? One rzeczywiście są drogie, mnie się udało na szczęście zrobić je z pakietu. Wyszło mi za niskie TSH i miałam już teleporadę u endokrynologa. Mam znowu zrobić pakiet tarczycowy, a miałam na początku sierpnia robiony cały i było ok…

Ciąża to drogi interes ogólnie. Ja mam ten pakiet, a i tak 1-2 razy w miesiącu chodzę pytanie do ginekologa (250 zł za wizytę). Do tego witaminy, leki, dodatkowe badania spoza pakietu. A gdzie tu wyprawka…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Dziękuję że pytasz. Byłam zarodek rośnie, tetno jest dalej. Ale... Wiem że nie powinno się za bardzo porównywać wyników z różnych sprzętów, jednak tydzień temu prywatnie zarodek miał 2,8mm wczoraj na NFZ 4,2 mm, przez tydzień nie urósł nawet 2 mm. W następny pon idę znowu prywatnie ale coraz bardziej się boję że z tej ciąży nic nie będzie.
Super że u Ciebie jest wszystko dobrze



Witamy, bardzo współczuję takiego samopoczucia. Trzeba się trzymać i mieć nadzieję że za chwilę będzie lepiej

To dobre informacje Czekamy za tydzień na kolejne. Ale rozumiem, że się stresujesz, dobrze, że masz możliwość tak często kontrolować co się dzieje.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjaa93 Pokaż wiadomość
Hej mam nadzieję, ze można jeszcze do Was dołączyć. Jestem już mamą 5-latka, teraz 7t3d z miesiączki, a z USG wyszło jakby tydzień mniej. Następne USG mam 15.10.
Jak dobrze przeczytać o Waszych objawach, ja się czuję fatalnie, non stop mdłości, przemęczenie, zawroty głowy, wymioty, schudłam 2kg w ciągu tygodnia i od tygodnia nie pracuję [emoji20] siada mi to samopoczucie na psychikę. Chciałam pracować całą ciąże, szczególnie że mam lekką pracę i możliwość home office i w ogóle się nie spodziewałam takiego samopoczucia już na początku… totalnie wycięło mnie z życia. Mam nadzieję, że to minie.
U mnie wie najbliższa rodzina i przyjaciele i niestety szef [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć! Współczuję złego samopoczucia. Ja w tym okresie też czulam się fatalnie. Teraz (9+4) jest jakby trochę lepiej, bardziej czuję się słabo niż źle.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując