Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-18, 12:08   #4089
Werka21b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 124
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Probiotyk zawsze warto wziac, nie zaszkodzi Podobno doustne są lepsze, ale dłużej się czeka za efektami. Możesz wziąć i doustny i dopochwowy.

Dziewczyny, ja już nie daje rady psychicznie. Półtora roku z tym cholerstwem. Pomaga mi tylko Clotrimazolum, ale pomaga na tydzień, po tygodniu wszystko wraca. Nie wiem już co robić. Ta grzybica nie wychodzi w posiewach, nawet jak by wyszła i zastosowałabym antybiotyk z antybiogramu, jestem pewna, że po tygodniu i tak by wróciła, tak jak było do tej pory Stosowałam już chyba wszystkie możliwe leki, przechodziłam na dietę bez cukru - efekty były ale chwilowe. Czy to oznacza, że już całe życie będę chora?
Moje życie seksualne nie istnieje. Od kilku miesięcy rozmawiam z nowym facetem. Jestem pewna, że odrzuci mnie z tego powodu. Wstępnie już wie, że mam problemy, ale nie doświadczył jeszcze tego w realu. No bo kto chciałby być z osobą, z którą seks będzie zawsze w gumce, o ile ten seks w ogóle się wydarzy, bo przecież co chwile mam jakaś globulkę w pochwie Jestem załamana...
A próbowałaś może kuracje globulkami z kwasem bornym ? Często dobrze radzą sobie z przewlekłą grzybicą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Werka21b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując