Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-29, 13:18   #1835
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Avokado2021 Pokaż wiadomość
Sale terminy masakra współczuję. Ten system jest chory.

Moje dziecko niby zdrowe (albo niezdjagnozowane) i w najbliższym tygodniu no półtora czeka nas 3 wizyty - wszystkie prywatne��bioderek mi się na nfz nie udało ogarnąć bo u mnie w mieście terminy na za 3 miesiące A przecież to trzeba zrobić teraz. Szczepienia zdecydowaliśmy się na płatne ( to mogliśmy ogarnąć na nfz, nasza decyzja), i jeszcze fizjo terapeuta dla malutkiej, bo za nic nie chce leżeć na brzuszku. Nawet minuta to jest mega wyzwanie. Plus mój gin i fizjo. Normalnie kasy idzie jak lodu. A dostałam swój pierwszy " macierzynski" i jednak to jest spora różnica do pensji;( żałuję że nie wzięłam najpierw 100%. Po pół roku to może będę coś dorabiać albo wrócę do pracy. To w sumie byłoby na ten moment dobre rozwiązanie ale cóż tak zadeklarowałam.
Ja też jeszcze muszę iść do gina i fizjo w przyszłym miesiącu :/ Masakra, nawet nie chcę tego sumować A za ten miesiąc dostanę nawet niższy macierzyński, niż powinnam, bo nasze biuro księgowe sobie źle rozliczyło wrzesień i dostałam 100% wypłaty, a od dnia urodzenia małego powinnam mieć już 80%. Wiec teraz muszą mi zrobić wyrównanie. Na moją niekorzyść :P

Mój maluch śpi już 3 godziny ciągiem, cały czas, jak męża nie ma (pojechał po swoich dziadków, żeby poznali prawnuka). Boję się, co będzie potem, jak będzie ich odwoził

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Avokado2021 Pokaż wiadomość
Sale my się karmimy się tak jak Wy przed korektą ��A właściwie to głównie na lezaco się karmimy bo od siedzenia to mnie boli kregoslup i pupa��u nas karmienie trwa właściwie całą noc i znaczną część dnia. Znaczy się kima na cycku. Tylko zabieram jest pobudka ��
Ale Ty KP? To chyba spoko :P Bo my butlą jedziemy.
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując