Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-01, 14:20   #1858
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
Eh a my jeszcze w szpitalu, co najmniej do wtorku kolejny raz się poryczałam bo miałyśmy iść do domu a tu dalej coś, aktualnie wyniki kiepskie, dziś musieli przekłuć wenflon, podejść było tyle że już miejsc bez kłuć brakuje [emoji27]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko kochana, dużo siły dla Ciebie i zdrowia dla Was obojga [emoji8]

Cytat:
Napisane przez zwyklylogin Pokaż wiadomość
patka dziękuje za e booka czytalam w nocy ale chyba malo przytomnie teraz dalam mezowi by poczytal

U mnie zmiana czasu jakby jej nie bylo... Cora obudzila sie o tej samej porze co zawsze majac za nic zmiane czasu i ze matce przysluguje pospac o godzine dluzej ...
ona sie budzi ostatecznie kolo 6 rano..i lezac na pleckach widzi glownie sufit....wiec sie cieszy do zyrandola....bardzo smiesznie to wyglada....bo nie wiedzialam ze ona go wogole moze widziec....bo to takie krysztalki...wiec na bialym suficie chyba malo widoczne, ale ona zdecydowanie tam sie patrzy..fakt ze "dnem" zyrandola jest lusterko..ale ciezko je dostrzec
dopiero jak ja sie zorientuje(obudze) ze ona juz nie spi to do niej pol przytomna cos gadam, pokazuje jakas zabawke.....a tak to elzy i sie ciezy z 5 minut do tego zyrandola......dzis u tesciow zaobserwowalam ze na ich zyrandol tez sie patrzyla i sie cieszyla..oni maja starego typu..nic tam sie nei blyszczy................u was tez tak maluchy reaguja na zyrandole?
Do usług [emoji4]

U nas też żyrandol, czy lampa wzbudzają zainteresowanie [emoji2]

Zaliczyliśmy pierwszą wizytę w kościele, młody przespał wszystko, także potem też zaliczyliśmy mini spacer, trzeba korzystać, póki słońce świeci i jest ciepło [emoji4]

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując