Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-28, 22:58   #5
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Melduję się

Chociaż bardzo mnie ciekawią nowości serumowe Bielendy, to przypomniałam sobie, że mam nienapoczęte opakowanie poczciwego zielonego mezo serum z kw. migdałowym tej marki. To już chyba moja 4 albo 5 flaszka (bardzo elegancka notabene). Dziś nałożyłam pierwszy raz od chyba roku i od razu sobie przypomniałam, dlaczego tak lubię to serum. No po prostu bajka Uwielbiam je za to jak delikatnie, ale skutecznie nawilża, ale przy okazji lekko matuje, tzn. zapobiega nadmiernemu błyszczeniu, do tego skóra jest tak przyjemnie zwarta i napięta i ma wyrównany koloryt, jest też wygładzona minimalnie, a to dopiero jedno użycie.

Przy okazji zwróciłam uwagę, że kartonik od wewnątrz oraz ulotka, która znajduje się w środku są naperfumowane tym samym zapachem, co serum. Niezły patent dla kogoś, kto jest wybredny zapachowo, niestety, kartonik jest oryginalnie zafoliowany i dopóki nie kupisz i nie zdejmiesz folii, to nic nie poczujesz
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując