Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koty część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-03, 07:37   #3611
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Koty część XIII

Dziewczyny, nie chcę zapeszać ale od 3 dni nigdzie nie było nasiusiane.
Kuwety stoją tam gdzie stały, jedna u mnie w pokoju (muszę ją delikatnie przenieść na korytarz), druga w łazience. Wróciliśmy do żwirku silikonowego. Na łóżku moim od dawna koty nie sikają, ale wciąż rano ściągam wszystko, nawet prześcieradło. Wcześniej koty przeniosły się z sikaniem do rodziców na łóżko, szczególnie kotka upodobała sobie taty kołdrę, ale kupiliśmy takie duże maty chłonne co się ścieli na szpitalnych łóżkach i rodzice tym przykrywali sobie kołdry... Ale pomogło
Natomiast mniejsze maty chłonne stosujemy od dawna ze względu na 15-letnią psinkę, która często nie wytrzymuje i sika na dywanach, więc w strategicznych miejscach rozkładamy te maty. I te maty powkładałam do legowiska psiego i kociego (bo i tam zdarzały się kotkom wypadki...). To kocie legowisko, które stało na korytarzu było ciągle zasikane, ale wyciągałam matę i kładłam nową. ALE zorientowałam się, że na samym początku w tym miejscu stała kuweta, którą przenieśliśmy do łazienki! I wiecie co, w sylwestra przeniosłam to posłanie do kuchni, nie dość, że koty teraz ciągle tam przesiadują, to jeszcze tam nie sikają!
Obym nie powiedziała tego w złej godzinie, ale zaczynamy wychodzić an prostą!
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując