Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zgłaszam problem: Usunięcie z listy ignorowanych
Wątek: Zgłaszam problem: Usunięcie z listy ignorowanych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-08, 09:20   #4
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 703
Dot.: Usunięcie z listy ignorowanych

Czyli to inny rodzaj problemu, użytkownik znika z listy ignorowanych a Ty nadal nie widzisz jego postów.


Po usunięciu go z listy, wyloguj się i usuń tymczasowe pliki internetowe lub sprawdź czy na pewno nie widzisz jego postów w innej przeglądarce której nie używałaś do odwiedzania wizaz.pl.
Serwery potrzebują trochę czasu aby się synchronizować i zaktualizować zmiany.


Ja po teście dodania i usunięcia osoby z listy ignorowanej widzę wszystkie jej posty.

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
.....Jak napisze jakiś post to mam komunikat, że post został ukryty bo użytkownik znajduje się na mojej liście ignorowanych(a na liście nikogo nie ma).
...

Gdy piszesz jakikolwiek post w wątku w którym wypowiada się ten użytkownik ? Czy umieszczasz jego nicka w post ?
Czy ten komunikat pojawia się zawsze gdy chcesz napisać posta niezależnie od tego czy ignorowany użytkownik wypowiadał się w wątku czy nie? Czy możesz zrobić screen z tym komunikatem i załączyć go tutaj?


aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując