Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co ja robie zle ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-11, 14:58   #31
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Bo jak ktos nowy wchodzi na takie forum,potencjalne klientki,to watpie czy by chcialy pojsc do takiej milej Pani stylistki
Rozumiem takze,ze sie bronicie,przed pseudostylistkami,tak jak ja,ale ja zawsze mam nadzieje,ze one sobie tylko robia
Najgorsze jest,ze panie stylistki z salonu po kursie robia takie barachlo,ze masakra.szok!!!!!
Potencjalne klientki i tak nie wiedzą na ogół czy do którejś z nas chodzą czy nie - to raz.
Dla potencjalnej klientki nie ma znaczenia czy "objeżdżamy" tu kogoś czy nie - przecież dla normalnych, miłych klientek będziemy tak samo miłe. Bo niby czemu miałybyśmy nie być? - to dwa.
Potencjalne klientki zainteresowane tematem docenią że podchodzimy do swojego zawodu serio, w przeciwieństwie to takich ignorantek jak autorka wątku - to trzy.

A że NIEKTÓRE dziewczyny pracujące w salonach robią kiepskie paznokcie też już doskonale wszystkie wiemy. I nie jest to ŻADEN argument. Bo o ile tylko NIEKTÓRE panie w salonach robią coś ewidentnie źle, o tyle tylko NIEKTÓRE panie amatorki robią cokolwiek dobrze...
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując