Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o mieszkaniu w bursie/internacie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-19, 21:41   #73
acklesholic
Raczkowanie
 
Avatar acklesholic
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 34
Dot.: Co sądzicie o mieszkaniu w internacie?

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Ja sobie po prostu śnie o medycynie. Nie wiem co mnie wzięło na tak cholernie trudny i odpowiedzialny zawód lekarza (chirurga zwłaszcza ), ale chyba po prostu jestem ambitna.
Liceum w moim mieście jest bez rewelacji, ale jakiejś totalnej masakry raczej nie ma - zwykła, szara szkoła. Myślałam o Rzeszowie, ale wtedy to internat/bursa. I z jednej strony trochę mnie tam ciągnie, bo super szkoła, duże miasto, jestem w dużym stopniu samodzielna, ale z drugiej strony to tu mam blisko, mam znajomych (choć czasem mam ważnienie, że chciałabym pójść gdzieś gdzie nikogo nie znam i nikt nie zna mnie-czuję się jak daromowy odrabiacz prac domowych), rodzinę...
Póki co chemię świetnie rozumiem, ale kto wie jaka będzie nauczycielka w liceum?
W każdym bądź razie - na medycynę maturę muszę mieć idealną.
Wiesz, w bursie jest tak, że jeśli nikogo nie znasz, to tak jakbyś dostała "drugą szansę". Ja tak miałam, nie potrafiłam w gimnazjum zawierać nowych znajomości i byłam uważana za "dziwną i niepewną siebie". Dopiero tutaj wyrobiłam sobie silny charakter osoby która zawsze ma swoje zdanie.
Bardzo mi to pomogło, jestem bardziej otwarta na innych.

Co do nauki w bursie... Zależy gdzie trafisz, bo musisz mieć naprawdę ogromne ambicje, zapał i silną wolę by się uczyć. Ale wystarczy tylko chcieć.
__________________
Now, I know, how i feel when I'm around you.
acklesholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując