Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-10, 19:32   #3932
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez Guerka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja juz po ktg. Nie bylo czasu dziś na badanie ani na usg [emoji43] ruch na trakcie jak w rzymie [emoji23] jedna rodzila, dwie do przyjecia i jeszcze jedna z oddzialu miala badanie tak wiec mialam tylko ktg zrobione na sali porodowej [emoji23] pisaly się skurcze na 120 w rownych odstepach czasu ktorych nie czułam [emoji19] przyszla lekarka po badaniu sprawdzila zapis zapytala o ostatnie badanie szyjki i stwierdzila ze jak zacznie boleć skurcz to zebym przyjechała...dalo mi to nadzieje ze moze sie coś rozkręci

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
To może się coś rozkreci [emoji1]

U mnie zaraz będzie mega burza. Wszędzie dookoła się błyska. Korzystam z tego, że wieje wiatr i siedzę na balkonie. Jest idealnie [emoji1]

Zaliczyłam dzisiaj spacer pod mega górę, jak to nie ruszy mojej małej to słabo bo się zmachalam nieźle [emoji23]

Jutro rano mam ktg a popołudniu wizytę u gina chociaż pewnie po ktg też mnie lekarz zbada. Mam nadzieję, że dzisiaj już na prawdę ostatni raz ogarnialam Bożene [emoji43]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora