Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-10, 21:32   #3946
otoya
Zadomowienie
 
Avatar otoya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 503
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki! Może się zacznie lada chwila [emoji7]




Piękna wiadomość!!! [emoji7] oby wyszła raz,dwa. Na pewno cała rodzinka nie może się doczekać. No i siostrzyczka. [emoji171]



Ojjj przykro mi, że cierpisz KP potrafi dać w kość. Z różnych przyczyn,ale wiele dziewczyn ma kryzysy. I na pewno nic na siłę.
Nie wiem, jak to u Ciebie jest,ale rozmawiałas z doradcą laktacyjnym? To może być wina wedzidelka przy jezyczku, najlepiej się poradzić kogoś. Chyba że już rozmawiałas?
Doświadczenie mnie nauczyło,że przy KP motywacja i upór robią swoje. Będzie dobrze, zobaczysz. Daj sobie czas.
Ja bym poradziła się speca. Przepraszam, jeżeli już to robiłaś [emoji8] niestety nie jestem na bieżąco.


Pisalyscie o parasolkach. Mam nadzieję, że nie planujecie wozić niemowlaków w spacerowkach...[emoji52]
Taki maluch musi mieć stabilna, płynna jazdę, takie zwykłe parasolki trzesa niemożliwie, zero amortyzacji. Ostre wstrząsy są niedobre dla mózgu dziecka, nie wspominając o pleckach.

Ja jestem nadal umeczona moja starsza córką to już chyba taka krew,że od urodzenia z nia ciężko

Malutka będzie miała na imię Nel. Jest aniołkiem. Śpi, jest spokojna. Je jakoś jak się kładę, ok 24,potem zwykle budzi się po 5 i śpi do 9. Jakieś to nieprawdopodobne nie wzbudzam w nocy. Chyba że z waga będzie coś nie tak,to zacznę.

Pępek jej się fatalnie goi już dwa razy kontrolowalismy to u poloznych. Paprze się, starsza straciła go w pierwszym tygodniu życia... A mała ma 11 dni. Dziś się ulamala sucha cześć i został mały kawałek i razi po galach :/

A dziś mój TP - stawiam 🥂[emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śliczne imię [emoji173] i gratuluję przespanych nocy. Oby z pępkiem wyszło szybko na prostą.

Dziewczyny pisały o parasolkach przeciwsłonecznych przyczepianych do gondoli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez cambria04 Pokaż wiadomość
Hej! Jakoś spokojniej na forum, ale jak czytam posty to w życiu już nie tak spokojnie... Jednak można sobie wiele planować a życie i tak pisze swój scenariusz. Muszę sobie jakieś optymistycznie myśli uruchomić.Gratulacje z powodu powrotu do domu! Oby rana szybko się zagoiła, a mówi się, że jak boli to właśnie się goi[emoji4]Doczytałam że badania ok! Świetne wieści, niech może jeszcze sprawdzą czy się utrzymają takie dobre wyniki i wracajcie do domu[emoji8]Serdeczne gratulacje!! Dużo zdrowia dla Ciebie i synka. Super, że trafiłaś na dobrą ekipę! [emoji4]Lady jak się czujesz? Strasznie mi przykro, że tyle musisz przejść, żeby Nadia do Was trafiła... [emoji8]Mam nadzieję że zaplanowali Twoje CC na rano!Końcówka ciąży naprawdę bywa ciężka... Oby już nie musieliście długo czekać na swoją kruszynkę[emoji4]Gratulacje!! [emoji8]Duża panienka, jest co nosić [emoji4]Dużo dzieci ma infekcję i dostają antybiotyki, oby u Rafałka nie było to nic poważnego [emoji8] powodzenia w kp, może mały jest osłabiony przy infekcji i ssa mało efektywnie. Trzymam kciuki za jutro! Idź na wizytę, lepiej sprawdzić czy nic nie dzieje się niepokojącego. Też mi bardzo puchną stopy i kostki, ale ciśnienie wzorowe.Może już niedługo! Powodzenia [emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak znajdziesz sposób na te optymistyczne włączenie to daj znać proszę mi się dziś jakaś niepotrzebna panika załączyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
U nas pogrzmiało i tyle [emoji849]

Guerka!!! Szał! Ekstra, że coś się dzieje! Informuj na bierząco [emoji7]

Ja jutro na 9 idę do położnej, oby coś ruszyła, powiedziała, że ruszyło albo cokolwiek. Na wtorek skierowanie do szpitala.

Powiem Wam coś. Jutro mam poprawkę zaliczenia. Może Synuś nie chce żebym taka niemądra była? Żebym poprawiła to? [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kciuki - i za poprawkę i za rozwarcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez lina84 Pokaż wiadomość
Właśnie tak robię przystawiam do piersi a potem mleko
Zjadl z jednej piersi ładnie, a z drugiej jakieś zastoje mi się porobiły, ale na laktatorze ściągnęlam i dałam
Ale coś mało tresciwy ten pokarm bo się nie najadl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzielna jesteś. Musi w końcu zaskoczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Dziękujemy za kciuki, życzenia i modlitwy. Dziewczyny byłyście dla nas bardzo dużym wsparciem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wspaniałe wieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Guerka Pokaż wiadomość
Racja, dziś mają tam zapiernicz [emoji23] pojade jak będą co 5 minut [emoji23][emoji23][emoji23] tylko zeby były [emoji57]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Kciuki!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć'

otoya jest offline Zgłoś do moderatora