Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-11, 03:27   #3951
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Chyba nie dałam rady napisać na wieczór. Były wyniki badań z osiemnastej, crp samo z siebie spadło z 15 na 12, więc nic nie wprowadzono. Cukier w normie, na koniec dnia miał o 20 gramów więcej niż rano, ale to pewnie dlatego, że tylko sikal. Więcej się kręci i rozgląda, ale milczy. Już sobie mówię, że to dlatego że pomyślałam noc wcześniej, że za dużo ryczy, a TZ się obwinia, że go pocałował zaraz po urodzeniu i stąd infekcja.
Także rodzicielstwo nam służy w wymyslaniu czarnych wizji. Dzisiaj będziemy wiedzieć jakie badania maja jeszcze być i podobno ma być doradczyni laktacyjna, to podejdę i się dowiem co i jak.

Tanzanka, ja sądzę, że to znak, by, jeśli dasz radę, skorzystać [emoji8]

Dzięki za wszystkie słowa wsparcia dotyczące różnych kwestii, które już zdążyłam poruszyć i podzielenie się doświadczeniem. Nie cytuję, ale przeczytałam wszystko. Najlepsze wątkowe koleżanki [emoji8][emoji8][emoji8]

Wiadomo za jakie wydarzenie jawnie trzymamy kciuki, ale chętnie potrzymam też za niespodzianki [emoji8]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora