Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-17, 19:16   #553
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Który to przepis na zupę? Bo widzę kilka na stronie, a wygląda mega apetycznie


Dokładnie taka https://archiwum.allegro.pl/oferta/1...799131597.html


Ale pyszności

A u mnie okrutnie leje miałam dziś ambitny plan uporządkowania ciuchów. Na szczęście nie wpadłam na pomysł żeby najpierw wszystko z szaf wyrzucić bo w połowie opuściła mnie wena za oknem okropnie, zimno mi jak nie wiem - zjadłabym rosołu i popchnęła ciepłą szarlotką
Ciepła szarlotka tak tak tez bym popchnęła .
O Bosze No to teraz szarlotka nie da mi spokoju

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
No to miałyśmy dzis te same obiady

Karolina a ja wlasnie dawniej nie lubiłam i nie umialam gotować. Wstyd sie przyznać , ale do 21 roku potrafiłam zrobic tylko naleśniki i placki ziemniaczane , kanapki , jajecznicę i pomidorowke [emoji15]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To i tak duzo. Moje obie duzo starsze siostry chyba do teraz potrafią wide zagotować i eventualnie jajecznicę usmażyć z samych jajek! Jednak obie maja takie szczescie ze ich mężowie lubia i robia w kuchni duzo...

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Leje, wieje, ogólnie paskudnie. Ale przetrwać jutro i ma być lepiej w pogodzie
U mnie dziś spaghetti
Uuu piekne spaghetti jadlabym!

Wiecie co mi przyszlo do głowy??? Zeby zrobic taki zbiór przepisów ktore czesto używamy zeby je było łatwiej odnaleźć. Tak jak ten ryz z jajkami co dzis robiłam... albo Fisi klopsy w sosie pomidorowym czy pierogi z ziemniakami i kapusta... fajnie byłoby te przepisy miec w jednym miejscu i je odnaleźć kiedy chcemy je zrobic. Wstawiać z gotka itd...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora