Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-25, 08:55   #2107
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
To ja nigdy nie miałam takiego długiego odstępu. U mnie na początku co tydzień potem co 2 a dopiero po połowie co 3 i teraz znowu wracamy na 2[emoji57]. Ważne że jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To bardzo często chodzisz ja na początku miałam co około 3 tygodnie, a od kilku miesięcy co 4. Teraz myślałam, że w ósmym miesiącu to będzie szybciej niż za miesiąc, ale jest wszystko ok, podobno szyjkę mam długą, więc to pewnie dlatego taki długi termin
Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Nieee, to było do tego czy ktoś ze znajomych widzi do jakich grup się należy. W prywatnej tylko osoby należące do grupy widzą siebie, taka też jest ta którą założyłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------


Ja też tak chodziłam, miałam też 2 dodatkowe wizyty, bo coś mnie niepokoiło. Ale teraz myślę, że w moim przypadku to wystarczające, chociaż czas między wizytami dłużył się niemiłosiernie :/ jestem bardzo ciekawa małego człowieka, nie robiliśmy USG 3/4d, więc nawet nie wiemy jak ten ktoś mniej więcej będzie wyglądał


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie wiem jak mała będzie wyglądała [emoji85] prawdę mówiąc, nie jesteśmy nawet na 100% pewnie czy to będzie mała, takie były prognozy [emoji6] bo prawie na każdej wizycie leży tak, że ciężko w ogóle na nią popatrzeć. Teraz nie dość, że jest ułożona pupką w dół to jeszcze plecakami w stronę mojego brzucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując