Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zacząć wszystko od nowa ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-13, 00:09   #9
lonelygirl1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Dot.: Jak zacząć wszystko od nowa ?

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;45998815]Co jakiś czas biuro podróży (chyba TUI, ale nie jestem pewna) organizuje konkursy właśnie na rezydentów czy animatorów. Mogłabyś się tam rozejrzeć.
Poza tym chyba swego czasu np. Stena Line miała tego typu oferty pracy. W ogóle polecam Ci przeglądanie stron biur wycieczkowych, bo tam jest mnóstwo tego typu ogłoszeń i najlepiej sprawdzisz czy pasuje Ci taka praca i czy masz wszystkie wymagane umiejętności.

A tak, poza tym, czujesz się gotowa na taki wyjazd? Bo będziesz całkowicie sama, w obcym kraju, w nowej sytuacji.[/QUOTE]
w sumie bądź co bądź jestem sama nawet tutaj więc to nie będzie wielkiej różnicy, co do biór podróży to dziękuję za radę

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;46008747]Jestem kilka lat od Ciebie starsza ale w pewnym momencie miałam identyczne 'problemy' jak Ty (w sumie to chyba nadal mam). I również tak jak Ty uważałam, że idealnym rozwiązaniem będzie wyjazd gdzieś daleko, odcięcie się od teraźniejszego życia i zaczęcie wszystkiego od nowa.
Absolutnie Cię nie zniechęcam, próbuj swoich sił, tylko na zimno zastanów się czy w 100% jesteś gotowa na tak poważny krok w tym momencie swojego życia. Uczęsczasz do psychologa, niedługo będziesz mieć terapię grupową - skup się przede wszystkim na swoim zdrowiu a wszystko inne przyjdzie z czasem, krok po kroku. Jeżeli masz trudności z zawieraniem znajomości tutaj w Polsce, to prawdopodobieństwo że w obcym kraju będzie Ci równie lub bardziej trudno otworzyć się na ludzi jest niestety duże.

Jesteś jeszcze bardzo młoda, masz dużo czasu na bardzo poważne decyzje, które mogą przewrócić Twoje życie do góry nogami (nie zawsze niestety w pozytywny sposób).
Trzymaj się, dużo wytrwałości![/QUOTE]
Dziękuję
lonelygirl1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując