Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - A może babeczki zamiast tortu na weselu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-27, 13:55   #40
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: A może babeczki zamiast tortu na weselu?

Cytat:
Napisane przez morska fala Pokaż wiadomość
6,50 za babeczkę? To bardzo drogo mi się wydaje. W sumie to przecież zwykła muffinka, a na niej polewa. No i na pewno z nimi mniej roboty niż z tortem, przekładaniem kremu itp. Podejrzewam, że jak pomysł stanie się bardziej znany i "spowszednieje" to i cukiernie zejdą z cen. Teraz wykorzystują sytuację. A co do cen to w niczym nie pomogę, bo ja to może kiedyś jakiś ślub wezmę, ale raczej się nie zapowiada, że w najbliższym czasie
A ja myślę, że to zależy w dużej mierze od dekoracji. Przecież liczą się nie tylko składniki, ale robocizna, która może zająć sporo czasu... Ja potrafiłam przez 10min. ozdabiać jednego muffinka, kiedy przyszła mi do głowy jakaś koncepcja (np. muffinki świąteczne z bałwankami, albo muffinki z krokodylami czy żabkami na urodziny mojego brata). Chociaż tak czy inaczej uważam, że przy takim hurtowym zamówieniu powinno być taniej
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując