Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tajlandia
Wątek: Tajlandia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-14, 10:31   #1838
VeganDay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 32
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość
Hej, wlasnie znalazlam wasz watek, probowalam sie wczytac ale duzo piszecie o promocjach na loty a ja juz taki mam. Jesli chodzi o hotele to jeszcze musze zrobic maly research ale oficjalnie moja podroz wyglada tak:
14.10: Dubai
17.10 Bangkok
24.10 Phuket
27.10 powrot do Londynu
W bangkoku mega polecam Asia Hotel. Jest przy samej stacji tego "pociągu/metra", można za grosze tuk tukiem dojechać do wszystkich atrakcji. Ma basen na dachu. Nie jest to nowy hotel, ale ma niskie ceny, jest czysto i miło. No ale jak sama nazwa wskazuje pełno w nim Azjatów

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Tuk tuk to chyba najdroższy sposób na poruszanie się po tajskich miastach :P W Bangkoku opłaca się zamawiać Ubera, serio - samochody nowe, czyste, klimatyzowane (czasem aż za bardzo), komfort maksymalny. Pamiętam, że za podróż z Chinatown na lotnisko wewnętrzne (to na północy Bangkoku) o 6 rano zapłaciliśmy ze 25 złotych - a to niemal godzina jazdy i masa korków. W ciągu dnia z Chinatown do umownego centrum (powiedzmy, że w okolice Khao San) płaciliśmy 8-10 złotych.
Dokładnie tak! Też w bangkoku korzystałam z ubera, wychodzi naprawdę tanio, a kierowcy mówili po angielsku. Tylko raz mieliśmy niefajną sytuację - jak zamawialiśmy auto z lotniska to kierowca nie mógł nas znalezc, sygnał GPS byl zakłócany bo obok nas była autostrada, udało nam się znalezc naszego kierowcę dopiero przy trzeciej próbie.
VeganDay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując