Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-24, 15:20   #3020
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a możecie jakiś tusz polecić z wyższej półki, taki który daje efekt sztucznych mocno podkreślonych rzęs?
Ja już przerobiłam sporo wysokopółkowych od YSL po Dior i stwierdzam, że spokojnie można zejść na półkę średnią i będzie ten sam efekt, ale za przynajmniej połowę ceny
Ostatnio kupiłam maskarę Loreal Unlimited i naprawdę robi super rzęsy nawet bez bazy, ale ja lubię jeszcze bazę i tutaj również zamist słynnel Cils Booster, której kilka ładnych opakowań zużyłam zanim wyczytałam o dobrych opiniach bazy Eveline (tak, właśnie tej marketowej marki) i muszę uczciwie i szczerze powiedzieć, że nie ustępuje jakości Loreal Cils Boster, a stosunek cenowy? 140 zł = 13 zł mówi sam za siebie, a skoro efekt jest ten sam to po co przepłacać. A miałam kiedyś bazę Dior i nie była fajna

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Too Faced, choć to taka umiarkowanie wyższa półka
Better Than Sex Mascara ma kretyńską nazwę, ale u mnie daje efekt aż sztucznych, bardzo gęstych, długich rzęs i otwiera oko. Wiem, ze niektórzy narzekają na sklejanie rzęs i osypywanie, ale ja nie zauważyłam.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------




Brooklyn
Nie znam Muszę zobaczyć co to za seksowna maskara
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując