Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-04, 20:19   #13
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Przyszła dziś ta sukienka w zwierzęcy wzór i sama nie wiem... Podoba mi się, ale chyba jest trochę za mała i za krótka, jak myślicie? I czy w ogóle mi pasuje?

Zamówiłam też t-shirt w biało-czarne paski i jestem ciekawa waszej opinii, ja bym bo chętnie nosiła z czerwonymi ustami i ramoneską w zimniejsze dni. I tu znów pytanie czy takie paski mi pasują? Wstawiłam zdjęcia w spódniczce i spodnich, ale w zestawieniu ze spódniczką mi się nie podoba... I czy ta czerwień pomadki nie jest zbyt jaskrawa, bo to chyba nie jest kolor DA?

Kolejny t-shirt jest z nadrukiem (i jest świetny, na pewno go zostawię) tylko czy pasuje w zestawieniu z tą spódniczką?

I zamówiłam przy okazji też zieloną bluzkę, która ma lekko bufiaste rękawy (mierzyłam ją chyba jesienią albo zimą, wstawiłam fotki na photobucket) i wtedy jej nie kupiłam, ale teraz była na promce to wzięłam, bo coś w sobie ma [emoji12] Zostawić ją? I lepiej ze spodniami czy spódniczką?

I to poczwórne zdjęcie wstawiłam ponieważ mam problem ze spodniami i chciałam się was zapytać czy lepiej leżą na mnie spodnie mocno dopasowane czy z prostszą nogawką? I czy lepiej gdy jest ona podwinięta? A może powinnam spróbować spodnie z jeszcze bardziej rozszerzaną nogawką czy nie iść w tę stronę?

Załącznik 7718410Załącznik 7718411Załącznik 7718412Załącznik 7718413

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No mi się właśnie ta sukienka na Tobie najbardziej podoba.

Najmniej z kolei zielona bluzka z marszczeniem po środku. Wydaje mi się że lepiej Ci w dłuższych bluzkach.

Bordowa spódnica tez jest ładna i bluzka w paski (ale to moja osobista słabość wiec mogę być nieobiektywna).

Mam mieszane uczucia co do bluzki z nadrukiem. Jakoś tak mocno konkuruje z Twoją twarzą i ma zupełnie inny charakter.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Lubię tę bordową spódnicę, szkoda... A jaki kształt myślcie powinnam wypróbować? I mówisz, że wydaje się być za krótka, myślałam że FG dobrze jest w mini?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A mnie się spódnica bordowa podoba.

No i sukienka moim zdaniem jest super.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Celestine co do spodenek to podobają mi się bardziej te w paski, chyba przez wzgląd na ich fason, taki sztywniejszy się wydaje, a nie lejący.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Co do spodenek Celestine mam takie same odczucia. Choć wzór tych w kwiaty bardzo pasuje to sam dół jednak w tych sztywniejszych jakoś lepiej wyglada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora